דורבן ברגל טיפול

שתף כתבה:

טיפול מקצועי בדורבן בעקב או דורבן ברגל

סובלים מכאבים בכפות הרגלים ? ניסיתים למרוח משחות ולהחליף זוג נעליים, אך הכאב עודו מטריד ? אולי אתם מתמודדים עם דורבן ברגל ? כדי לאשש את הקביעה הזו יהיה עליכם לפנות אל רופא, ולבצע את הבדיקות הנדרשות. כאשר ברור לכם מהי הסיבה לכאב ומאיזו תופעה אתם סובלים, יהיה לכם קל יותר למקד את עצמכם לטיפול המתאים. הטיפול שיענה על הצורך ויביא עמו מזור לכאבים.

על דורבן ברגל ועל הטיפול

למעשה מדובר בדלקת בחלק התחתון של עקב כף הרגל. ממצאים מעלים כי אחוזים ניכרים מכאבי הרגליים נגרמים כתוצאה מדורבן ברגל. יש גורמים שונים שעולים לגרום לתופעה. זו יכולה להיות פעילות ספורטיבית לא מתאימה, שימוש בנעליים לא מתאימות או נעליים ישנות.

כמו כן אנשים שמרבים לעמוד או לקפוץ, במיוחד על משטח קשה, עלולים להגדיל את הסיכון שלהם לפתח דורבן ברגל. ואכן מורים ובעלי מקצועיות נוספים שנאלצים לעמוד משך זמן רב, מדווחים על התפתחות התופעה.

השכיחות של הדורבן ברגל עולה בטווח הגילאים בין 40 ל – 60. כמו כן אנשים שסובלם מהשמנת יתר עלולים לפתח דורבן ברגל, בגין המשא העודף המוטל על כפות הרגליים שלהם. לרופא קונבנציונלי יש מה להציע לכם אם אתם סובלים מהתופעה. משחות ותרופות שיקלו על הכאבים וירפאו את הדלקת.

על מדרסים שיועילו לכם עד מאוד

אם אתם מחפשים פתרון יעיל להתמודדות שלכם עם התופעה, מומלץ לכם להזמין מדרסים אורתופדיים. מדרס איכותי ומתאים יוכל לספק לרגל שלכם את התמיכה הרצויה, ולאפשר לכם לצעוד ולבצע את הפעילות הספורטיבית שלכם בצורה יומיומית בנוחות מקסימלית.

כדי שהמדרס אכן יביא עמו את התועלת הרצויה, חשוב להזמין מדרסים איכותיים ומתאימים במכון אורתופדי מקצועי ומומלץ. יש שיטות שונות לייצור מדרסים, לפיכך חשוב לפנות למכון בו מכירים את הבעיה ויודעים מהו הפתרון שעשוי להועיל לו.

פיט סטפ פרו כאן בשבילכם

גאים להציג את עצמנו! המכון האורתופדי המומלץ והמוביל בקרב ספורטאים רבים. אצלנו תוכלו גם אתם להזמין מדרסים מתאימים למצב שלכם, ולמצוא את הפתרון ההולם. כי גם אם אתם סובלים מתופעה של דורבן ברגל – מגיע לכם לצעוד בנוחות וללא כאבים.

דורבן ברגל טיפול
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ