דורבן ברגל טיפול

שתף כתבה:

טיפול מקצועי בדורבן בעקב או דורבן ברגל

סובלים מכאבים בכפות הרגלים ? ניסיתים למרוח משחות ולהחליף זוג נעליים, אך הכאב עודו מטריד ? אולי אתם מתמודדים עם דורבן ברגל ? כדי לאשש את הקביעה הזו יהיה עליכם לפנות אל רופא, ולבצע את הבדיקות הנדרשות. כאשר ברור לכם מהי הסיבה לכאב ומאיזו תופעה אתם סובלים, יהיה לכם קל יותר למקד את עצמכם לטיפול המתאים. הטיפול שיענה על הצורך ויביא עמו מזור לכאבים.

על דורבן ברגל ועל הטיפול

למעשה מדובר בדלקת בחלק התחתון של עקב כף הרגל. ממצאים מעלים כי אחוזים ניכרים מכאבי הרגליים נגרמים כתוצאה מדורבן ברגל. יש גורמים שונים שעולים לגרום לתופעה. זו יכולה להיות פעילות ספורטיבית לא מתאימה, שימוש בנעליים לא מתאימות או נעליים ישנות.

כמו כן אנשים שמרבים לעמוד או לקפוץ, במיוחד על משטח קשה, עלולים להגדיל את הסיכון שלהם לפתח דורבן ברגל. ואכן מורים ובעלי מקצועיות נוספים שנאלצים לעמוד משך זמן רב, מדווחים על התפתחות התופעה.

השכיחות של הדורבן ברגל עולה בטווח הגילאים בין 40 ל – 60. כמו כן אנשים שסובלם מהשמנת יתר עלולים לפתח דורבן ברגל, בגין המשא העודף המוטל על כפות הרגליים שלהם. לרופא קונבנציונלי יש מה להציע לכם אם אתם סובלים מהתופעה. משחות ותרופות שיקלו על הכאבים וירפאו את הדלקת.

על מדרסים שיועילו לכם עד מאוד

אם אתם מחפשים פתרון יעיל להתמודדות שלכם עם התופעה, מומלץ לכם להזמין מדרסים אורתופדיים. מדרס איכותי ומתאים יוכל לספק לרגל שלכם את התמיכה הרצויה, ולאפשר לכם לצעוד ולבצע את הפעילות הספורטיבית שלכם בצורה יומיומית בנוחות מקסימלית.

כדי שהמדרס אכן יביא עמו את התועלת הרצויה, חשוב להזמין מדרסים איכותיים ומתאימים במכון אורתופדי מקצועי ומומלץ. יש שיטות שונות לייצור מדרסים, לפיכך חשוב לפנות למכון בו מכירים את הבעיה ויודעים מהו הפתרון שעשוי להועיל לו.

פיט סטפ פרו כאן בשבילכם

גאים להציג את עצמנו! המכון האורתופדי המומלץ והמוביל בקרב ספורטאים רבים. אצלנו תוכלו גם אתם להזמין מדרסים מתאימים למצב שלכם, ולמצוא את הפתרון ההולם. כי גם אם אתם סובלים מתופעה של דורבן ברגל – מגיע לכם לצעוד בנוחות וללא כאבים.

דורבן ברגל טיפול
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ