הטריק הסודי של השחקנים הטובים – מדרסים לכדורגל

שתף כתבה:

מדרסים לכדורגל

מדרסים ידועים כתומכים לכל מיני בעיות בכף הרגל, פלטפוס ודומיה. לא כולם יודעים זאת, אך מדרסים  לכדורגל מומלצים לשחקנים מקצוענים מאחר והם מונעים בעיות עתידיות וגם משפרים את ביצועי השחקנים. מומחי רשת האורטופדיה "פיט סטפ פרו" שופכים אור על הנושא.

קצת נתונים

האורטופדים הממליצים על מדרסים לכדורגל מצביעים על כך שבזמן הליכה מופעל על כף הרגל עומס של עד פי 3 ממשקל האדם. בזמן ריצה העומס מגיע לעד פי 6 ממשקל האדם. במהלך המשחק השחקנים רצים, עוצרים את הכדור, בועטים, עוצרים, משנים כיוון וכו'. הרגליים עוברות מסכת שלמה של מתיחות, טלטלות, ועומס על כפות הרגליים, הקרסוליים, השוקיים ועוד. אחת הדרכים להפחית את תופעות הלוואי של המאמץ על הגוף היא להצטייד בזוג מדרסים משובח אשר הותאם אישית לשחקן על ידי אורטופד מומחה.

בהתחלה יוצרים תבנית

ישנם אורטופדים שיוצרים תבנית גבס של כף הרגל, ישנם שמבקשים מהלקוח ללחוץ עם כף הרגל על חומר ספוגי רך אשר מתקשה בתוך דקות ספורות לפי צורת הרגל שנקבעה בו, ויש המשתמשים במחשב, אשר מזהה את צורת כף הרגל בטכניקה מיוחדת ומדויקת. הגישות הן שונות וניתן לקחת מידות ללא משקל – בשכיבה, כשכף הרגל במצב מאוזן, בישיבה – מניחים את כף הרגל בתוך התבנית ללא משקל. בעמידה – תוך חלוקה שווה של עומס העמידה בין שתי הרגליים. כל הדרכים טובות.

מאיזה חומר עשוי המדרס?

החומר ממנו בנוי המדרס יכול להיות, חצי קשיח או רך. המדרס הקשיח בנוי בדרך כלל מחומרים פלסטיים קשיחים או מפיברגלס. המדרס החצי קשיח עשוי מערבוב חומרים שמגיעים בעיקר מהמזרח הרחוק, חלקם מישראל וחלקם מאירופה. הצדרס הרך עשוי מגומי.

עכשיו אפשר לשחק

בכל צעד, עצירה או בעיטה, יגיד הגוף תודה. המדרס הנועד לכדורגל כולל תמיכה מרבית הכוללת את העקבים וקשתות הרגל. לא בדיוק טריק סודי, אבל בפירוש נתון שיש לו השפעה חיובית על האיזון והיציבות של השחקן, ובכך תורם לביצועיו. הפחתת שפשופים אשר גורמים לשלפוחיות ויבלות ניכרת גם היא, הרגליים פחות עייפות, ומכיוון שאצל שחקן כדורגל הרגליים הן הכול, גיל הפרישה נדחה, ובכלל, עם מדרסים לכדורגל החיים יותר יפים.

הטריק הסודי של השחקנים הטובים – מדרסים לכדורגל
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ