כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל

שתף כתבה:

התאמת מדרסים לסוגים שונים של רגליים היא משימה מאתגרת המצריכה ידע וניסיון מקצועי. מדרסים בהתאמה אישית המיוצרים ומותאמים על ידי מומחים בתחומם, יכולים להקל מאוד על סבלם של אלו הסובלים מבעיות בריאותיות בכפות הרגליים ואף לסייע לספורטאים לשפר את ביצועיהם. תהליך הייצור של המדרסים תלוי בסוג הבעיה בה נדרש המדרס לטפל. קיימות מספר שיטות לייצור מדרסים: שיטת המחשב, שיטת המדף, שיטת ההטבעה בקופסת ספוג, שיטת אי אף סי, והשיטה האמריקנית. במאמר זה נסקור את השיטות השונות ואת מאפייניהן.

שיטות הייצור של מדרסים בהתאמה אישית אל מול שיטות המדף

שיטת המדף

בשיטה זו מייצרים מדרסים לפי תבנית מוכנה מראש. מדובר במוצר סטנדרטי, אשר עשוי לספק מענה כללי לאלו המעוניינים בתמיכה טובה יותר לכף הרגל. השימוש במדרסים המבוססים על שיטה זו אינו מומלץ לאלו הסובלים מבעיה בריאותית ספציפית.

שיטת המחשב

בשיטה זו המטופל דורך על משטח המצויד בחיישנים המסייעים למדוד את המבנה של כף הרגל. המחשב בונה תבנית מדויקת של כף הרגל, שעל פיה בעל המקצוע מייצר את המדרסים בהמשך. גם בשיטה זו נעשה שימוש במספר מוצרי מדף המותאמים למידות רגליים שונות. שיטה זו עשויה לספק מענה מדויק יותר לאלו הסובלים מבעיות ספציפיות, אך ישנן שיטות מדויקות ממנה להתאמה של המדרס באופן אישי.

שיטת ההטבעה בקופסת ספוג

שיטת ההטבעה בספוג מספקת תבנית תלת מימדית מדויקת של כף הרגל הנלחצת אליה בצורות שונות. לפי תבנית זו מכינים את המדרסים בהתאמה אישית לכל רגל. החיסרון בשימוש בשיטה זו היא שהיא עשויה להנציח את המצב הקיים של כף הרגל.

השיטה האמריקנית

שיטה זו דוגלת בהפרדה. האדם שמייצר את המדרסים בשיטה זו, אינו זה שלוקח את המידות. בשיטה זו המדרסים מותאמים בצורה מדויקת אל פי כף הרגל באמצעות תבנית הנלקחת מתחבושות גבס. המדרס המתקבל כתוצאה מכך הוא שטוח יחסית ובעל ריפוד מינימלי. השיטה מתאימה פחות לאלו הסובלים מבעיות בריאותיות כגון סוכרת.

שיטת EFC

שיטה זו הידועה גם כ – "שיטת המדרסים האפקטיביים", עושה שימוש בתחבושות גבס על מנת לקחת מידות של כף הרגל, אך היא לא מתאימה את המדרס באופן מדויק. הרעיון הוא להתאים את המדרס לצורה האידיאלית של כף הרגל, תוך שימוש באמצעים שונים. שיטה זו נחשבת למורכבת ביותר, והיא גם היעילה ביותר בפתרונן של בעיות בריאותיות.

היכן כדאי לרכוש מדרסים איכותיים

מדרסי מדף סטנדרטיים ניתן לרכוש במרבית חנויות הנעליים ואף בבתי מרקחת מסוימים. אולם, מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל, ניתן לרכוש רק במכונים אורטופדיים מורשים. רשת פיט סטפ פרו מפעילה רשת של 40 סניפים, אשר בכל אחד מהם פועל מכון אורטופדי המתוחזק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. הרשת פועלת כבר עשרות שנים בשוק הישראלי בהצלחה רבה ומשרתת עשרות אלפי לקוחות מרוצים. אז אם חיפשתם חברה אמינה לרכישת מדרסים איכותיים לכף הרגל, כעת מצאתם את מבוקשכם.

כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ