כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל

שתף כתבה:

התאמת מדרסים לסוגים שונים של רגליים היא משימה מאתגרת המצריכה ידע וניסיון מקצועי. מדרסים בהתאמה אישית המיוצרים ומותאמים על ידי מומחים בתחומם, יכולים להקל מאוד על סבלם של אלו הסובלים מבעיות בריאותיות בכפות הרגליים ואף לסייע לספורטאים לשפר את ביצועיהם. תהליך הייצור של המדרסים תלוי בסוג הבעיה בה נדרש המדרס לטפל. קיימות מספר שיטות לייצור מדרסים: שיטת המחשב, שיטת המדף, שיטת ההטבעה בקופסת ספוג, שיטת אי אף סי, והשיטה האמריקנית. במאמר זה נסקור את השיטות השונות ואת מאפייניהן.

שיטות הייצור של מדרסים בהתאמה אישית אל מול שיטות המדף

שיטת המדף

בשיטה זו מייצרים מדרסים לפי תבנית מוכנה מראש. מדובר במוצר סטנדרטי, אשר עשוי לספק מענה כללי לאלו המעוניינים בתמיכה טובה יותר לכף הרגל. השימוש במדרסים המבוססים על שיטה זו אינו מומלץ לאלו הסובלים מבעיה בריאותית ספציפית.

שיטת המחשב

בשיטה זו המטופל דורך על משטח המצויד בחיישנים המסייעים למדוד את המבנה של כף הרגל. המחשב בונה תבנית מדויקת של כף הרגל, שעל פיה בעל המקצוע מייצר את המדרסים בהמשך. גם בשיטה זו נעשה שימוש במספר מוצרי מדף המותאמים למידות רגליים שונות. שיטה זו עשויה לספק מענה מדויק יותר לאלו הסובלים מבעיות ספציפיות, אך ישנן שיטות מדויקות ממנה להתאמה של המדרס באופן אישי.

שיטת ההטבעה בקופסת ספוג

שיטת ההטבעה בספוג מספקת תבנית תלת מימדית מדויקת של כף הרגל הנלחצת אליה בצורות שונות. לפי תבנית זו מכינים את המדרסים בהתאמה אישית לכל רגל. החיסרון בשימוש בשיטה זו היא שהיא עשויה להנציח את המצב הקיים של כף הרגל.

השיטה האמריקנית

שיטה זו דוגלת בהפרדה. האדם שמייצר את המדרסים בשיטה זו, אינו זה שלוקח את המידות. בשיטה זו המדרסים מותאמים בצורה מדויקת אל פי כף הרגל באמצעות תבנית הנלקחת מתחבושות גבס. המדרס המתקבל כתוצאה מכך הוא שטוח יחסית ובעל ריפוד מינימלי. השיטה מתאימה פחות לאלו הסובלים מבעיות בריאותיות כגון סוכרת.

שיטת EFC

שיטה זו הידועה גם כ – "שיטת המדרסים האפקטיביים", עושה שימוש בתחבושות גבס על מנת לקחת מידות של כף הרגל, אך היא לא מתאימה את המדרס באופן מדויק. הרעיון הוא להתאים את המדרס לצורה האידיאלית של כף הרגל, תוך שימוש באמצעים שונים. שיטה זו נחשבת למורכבת ביותר, והיא גם היעילה ביותר בפתרונן של בעיות בריאותיות.

היכן כדאי לרכוש מדרסים איכותיים

מדרסי מדף סטנדרטיים ניתן לרכוש במרבית חנויות הנעליים ואף בבתי מרקחת מסוימים. אולם, מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל, ניתן לרכוש רק במכונים אורטופדיים מורשים. רשת פיט סטפ פרו מפעילה רשת של 40 סניפים, אשר בכל אחד מהם פועל מכון אורטופדי המתוחזק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. הרשת פועלת כבר עשרות שנים בשוק הישראלי בהצלחה רבה ומשרתת עשרות אלפי לקוחות מרוצים. אז אם חיפשתם חברה אמינה לרכישת מדרסים איכותיים לכף הרגל, כעת מצאתם את מבוקשכם.

כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ