למה צריך מדרסים לחיילים?

שתף כתבה:

עובדה ידועה היא כי חיילים בכלל וחיילים קרביים בפרט נדרשים פעמים רבות למאמץ פיזי ממושך ומוגבר, בעמידה ממושכת, הליכה ארוכה או סחיבת משאות כבדים.

מדרסים מותאמים אישית בנעליים הצבאיות יכולים להוות את ההבדל בין סיום השירות עם פציעה אורטופדית משמעותית לסיומו בבריאות מלאה.

הצוות המקצועי של רשת פיט סטפ פרו, רשת מכוני האורטופדיה המובילה בישראל, מסבירים על הצורך במדרסים לחיילים.
אתגרים פיזיים
הטירונות הצבאית הממושכת ולעיתים קרובות גם השירות עצמו מציבים אתגרים רבים בפני הבחורים הצעירים שסיימו תיכון לא מזמן ופעמים רבות הגוף מגיע לקצה גבול היכולת שלו.

מעבר לעייפות הרבה האופיינית לרוב החיילים הצעירים נוצרים אצלם עומסים ולחצים גדולים על כף הרגל המובילים בסופו של דבר לכאבים בכפות הרגלייים, לבעיות ברכיים, עמוד שדרה, צוואר, גב ועוד.
תקופה ממושכת של מאמצים מרובים, הנעשים בצורה לא טובה וללא תמיכה מתאימה, עשויה להוביל לנזקים גופניים משמעותיים, שלא כולם ברי תיקון.

הנעליים הצבאיות אמנם מגנות על הרגל מפני פציעה ואף מחזיקות את הקרסול בצורה חלקית אך אין בהן את התמיכה האורתופדית אשר מדרסים יכולים להעניק לכך הרגל ולגוף כולו.

העומסים הרבים המופעלים על כף הרגל מקצינים את המצב ומדרסים בהתאמה אישית לכל כף רגל המוכנסים לתוך הנעל הצבאית משפרים את היציבה, מקטינים את רמת העומס על קשת כף הרגל, ומסייעים במניעה ומזעור של נזקים אורטופדיים אפשריים.

מה עושים מדרסים?

מדרסים מגביהים את קשת כף הרגל בדיוק במידה הנדרשת ומעניקים לה תמיכה מלמטה כך שהם מונעים את קריסתה.

המדרסים מסייעים לפזר את העומס על פני כף הרגל בצורה טובה יותר, מעניקים תמיכה לכל הגוף, מייצבים את הגוף ומאזנים אותו, בולמים זעזועים ועוד.

המדרסים יכולים לא רק למנוע נזקים אלא אף להפחית בצורה משמעותית את הכאבים שכבר קיימים. מומלץ להתאים את המדרסים בואפן אישי כמובן ואין להסתפק במדרסים גנריים הנקנים בפארמים כיוון שאלה אינם מעניקים את התמיכה הרצויה.

את המדרסים יש להתאים לחוד לכל כף רגל, על ידי מומחים לדבר, ומומלץ אף תת להם להתאים את המדרסים לנעל הצבאית לאחר הכנתם.

למה צריך מדרסים לחיילים?
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ