למה צריך מדרסים לחיילים?

שתף כתבה:

עובדה ידועה היא כי חיילים בכלל וחיילים קרביים בפרט נדרשים פעמים רבות למאמץ פיזי ממושך ומוגבר, בעמידה ממושכת, הליכה ארוכה או סחיבת משאות כבדים.

מדרסים מותאמים אישית בנעליים הצבאיות יכולים להוות את ההבדל בין סיום השירות עם פציעה אורטופדית משמעותית לסיומו בבריאות מלאה.

הצוות המקצועי של רשת פיט סטפ פרו, רשת מכוני האורטופדיה המובילה בישראל, מסבירים על הצורך במדרסים לחיילים.
אתגרים פיזיים
הטירונות הצבאית הממושכת ולעיתים קרובות גם השירות עצמו מציבים אתגרים רבים בפני הבחורים הצעירים שסיימו תיכון לא מזמן ופעמים רבות הגוף מגיע לקצה גבול היכולת שלו.

מעבר לעייפות הרבה האופיינית לרוב החיילים הצעירים נוצרים אצלם עומסים ולחצים גדולים על כף הרגל המובילים בסופו של דבר לכאבים בכפות הרגלייים, לבעיות ברכיים, עמוד שדרה, צוואר, גב ועוד.
תקופה ממושכת של מאמצים מרובים, הנעשים בצורה לא טובה וללא תמיכה מתאימה, עשויה להוביל לנזקים גופניים משמעותיים, שלא כולם ברי תיקון.

הנעליים הצבאיות אמנם מגנות על הרגל מפני פציעה ואף מחזיקות את הקרסול בצורה חלקית אך אין בהן את התמיכה האורתופדית אשר מדרסים יכולים להעניק לכך הרגל ולגוף כולו.

העומסים הרבים המופעלים על כף הרגל מקצינים את המצב ומדרסים בהתאמה אישית לכל כף רגל המוכנסים לתוך הנעל הצבאית משפרים את היציבה, מקטינים את רמת העומס על קשת כף הרגל, ומסייעים במניעה ומזעור של נזקים אורטופדיים אפשריים.

מה עושים מדרסים?

מדרסים מגביהים את קשת כף הרגל בדיוק במידה הנדרשת ומעניקים לה תמיכה מלמטה כך שהם מונעים את קריסתה.

המדרסים מסייעים לפזר את העומס על פני כף הרגל בצורה טובה יותר, מעניקים תמיכה לכל הגוף, מייצבים את הגוף ומאזנים אותו, בולמים זעזועים ועוד.

המדרסים יכולים לא רק למנוע נזקים אלא אף להפחית בצורה משמעותית את הכאבים שכבר קיימים. מומלץ להתאים את המדרסים בואפן אישי כמובן ואין להסתפק במדרסים גנריים הנקנים בפארמים כיוון שאלה אינם מעניקים את התמיכה הרצויה.

את המדרסים יש להתאים לחוד לכל כף רגל, על ידי מומחים לדבר, ומומלץ אף תת להם להתאים את המדרסים לנעל הצבאית לאחר הכנתם.

למה צריך מדרסים לחיילים?
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ