מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית – הפתרון לחוויה בריאה

שתף כתבה:

מדרסים לחוויה בריאה

גוף האדם הנו יצירה מופלאה. המערכות השונות פועלות בהרמוניה נפלאה שיוצרת את השלימות. הגוף שלנו עומד ביציבות על שתי כפות הרגליים. הרגליים הם אלו שאמורות לשאת את כל משקל הגוף שלנו תוך שמירה על איזון ושיווי משקל.

כאשר נוצרת בעיה כלשהי בכף הרגל מטבע הדברים משפיעה הבעיה על הגוף כולו. זה עלול לפגוע בשרירי הגב ואף לגרום למחלות פנימיות שונות. כיצד ניתן למנוע את שרשרת הנזקים הזו ? איך אפשר לעצור את כדור השלג הזה מלהתגלגל ? מה אפשר לעשות ? מדרסים אורטופדיים זו התשובה.

מדרסים אורטופדיים – על הדינמיקה של גוף האדם

היות וכל בעיה בכף הרגל משפיעה בצורה ישירה על מערכות אחרות בגוף, יש למצוא את הדרך להעלים מהגוף שלנו כי יש בעיה כלשהי ברגל. כך לא ישפיע הדבר על הגוף כולו והנזק לא יגדל. בדיוק לשם מטרה זו מיועדים מדרסים אורטופדיים.

המדרס מאפשר לכף הרגל לצעוד בצורה נכונה, ובכך מחפה על הבעיה בלי שהיא תגרור אחריה שרשרת פיצויים מכל הגוף. כי הבעיה ברגל לא חייבת להשפיע במידה ניכרת על הגוף כולו.

חשיבות ההתאמה של מדרסים אורטופדיים

המדרסים חייבים לספק את התמיכה הנדרשת לכף הרגל הספציפית של המטופל, היות שכך חובה להתאים את המדרס בהתאמה מדויקת לכף הרגל. המדרס יאפשר לאדם לצעוד בצורה נכונה תוך ייצוב כף הרגל בתנוחה הנכונה והמדויקת. כך שנטל המשקל של האדם יתחלק במידה שווה בין כפות הרגליים, בלי ליצור עומס מיותר על אזורים מסוימים.

התאמת המדרס תיעשה בהתאם לכף הרגל של המטופל, וכן בהתחשב בהרגלי ההליכה שלו. עבור ספורטאים וחיילים לדוגמה, יהיה צורך להתאים מדרס בולם זעזועים. ההתאמה תיעשה באמצעות תוכנה ממוחשבת, המתאימה את המדרס בצורה מדויקת למבנה הספציפי של כף הרגל.

לרכוש את הטוב ביותר

חושבים על רכישה של מדרסים אורטופדיים ? חשוב למצוא את המכון המקצועי שיוכל להתאים ולייצר את המדרס הטוב ביותר. המדרס שיספק לרגל את התמיכה בנקודות הנחוצות לה. אנחנו בפיט סטפ פרו ממליצים לכם על מדרסים איכותיים בהתאמה אישית ומדויקת. צרו עמנו קשר להתאמת המדרס הטוב בעבורכם.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית – הפתרון לחוויה בריאה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ