מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית – הפתרון לחוויה בריאה

שתף כתבה:

מדרסים לחוויה בריאה

גוף האדם הנו יצירה מופלאה. המערכות השונות פועלות בהרמוניה נפלאה שיוצרת את השלימות. הגוף שלנו עומד ביציבות על שתי כפות הרגליים. הרגליים הם אלו שאמורות לשאת את כל משקל הגוף שלנו תוך שמירה על איזון ושיווי משקל.

כאשר נוצרת בעיה כלשהי בכף הרגל מטבע הדברים משפיעה הבעיה על הגוף כולו. זה עלול לפגוע בשרירי הגב ואף לגרום למחלות פנימיות שונות. כיצד ניתן למנוע את שרשרת הנזקים הזו ? איך אפשר לעצור את כדור השלג הזה מלהתגלגל ? מה אפשר לעשות ? מדרסים אורטופדיים זו התשובה.

מדרסים אורטופדיים – על הדינמיקה של גוף האדם

היות וכל בעיה בכף הרגל משפיעה בצורה ישירה על מערכות אחרות בגוף, יש למצוא את הדרך להעלים מהגוף שלנו כי יש בעיה כלשהי ברגל. כך לא ישפיע הדבר על הגוף כולו והנזק לא יגדל. בדיוק לשם מטרה זו מיועדים מדרסים אורטופדיים.

המדרס מאפשר לכף הרגל לצעוד בצורה נכונה, ובכך מחפה על הבעיה בלי שהיא תגרור אחריה שרשרת פיצויים מכל הגוף. כי הבעיה ברגל לא חייבת להשפיע במידה ניכרת על הגוף כולו.

חשיבות ההתאמה של מדרסים אורטופדיים

המדרסים חייבים לספק את התמיכה הנדרשת לכף הרגל הספציפית של המטופל, היות שכך חובה להתאים את המדרס בהתאמה מדויקת לכף הרגל. המדרס יאפשר לאדם לצעוד בצורה נכונה תוך ייצוב כף הרגל בתנוחה הנכונה והמדויקת. כך שנטל המשקל של האדם יתחלק במידה שווה בין כפות הרגליים, בלי ליצור עומס מיותר על אזורים מסוימים.

התאמת המדרס תיעשה בהתאם לכף הרגל של המטופל, וכן בהתחשב בהרגלי ההליכה שלו. עבור ספורטאים וחיילים לדוגמה, יהיה צורך להתאים מדרס בולם זעזועים. ההתאמה תיעשה באמצעות תוכנה ממוחשבת, המתאימה את המדרס בצורה מדויקת למבנה הספציפי של כף הרגל.

לרכוש את הטוב ביותר

חושבים על רכישה של מדרסים אורטופדיים ? חשוב למצוא את המכון המקצועי שיוכל להתאים ולייצר את המדרס הטוב ביותר. המדרס שיספק לרגל את התמיכה בנקודות הנחוצות לה. אנחנו בפיט סטפ פרו ממליצים לכם על מדרסים איכותיים בהתאמה אישית ומדויקת. צרו עמנו קשר להתאמת המדרס הטוב בעבורכם.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית – הפתרון לחוויה בריאה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ