מדרסים בהתאמה אישית -למה זה טוב?

שתף כתבה:

מדרסים  – למה זה טוב?

מבנה הגוף והיציבה שלנו נקבעים על ידי גורמים שונים כמו תורשה, חיקוי ההורים בגיל הינקות והרגלים שונים. רובנו סובלים מיציבה לא נכונה ומכאבים שונים המתלווים לכך.

נעליים המעניקות תמיכה טובה לרגל, וכן מדרסים בהתאמה אישית יכולים לשפר בעיות שונות הנגרמות בשל יציבה לקויה – כאבי ברכיים, כאבי גב, בעיות שונות בצוואר, כאבי מפרקים שונים ועוד.

הצוות המקצועי של Fit Step Pro, החברה המובילה בישראל לייצור מדרסים ייעודיים לסופרטאים ולסובלים מבעיות אורתופדיה שונות, מסביר על הצורך במדרסים ועל יתרונות השימוש בהם.

ללכת כי כולם הולכים

אנו הולכים בממוצע כ- 2500 צעדים ביום. לא המון, אבל גם לא מעט. יציבה לא נכונה המובילה להליכה בצורה שגויה היא עניין נפוץ ביותר.

רוב האוכולסיה הולכת בצורה לא נכונה, המוחמרת ככל שמזדקנים. אצל חלק מהאנשים הליקוי הוא קטן ולא יורגש עד גיל מבוגר, ואילו אצל חלקנו הבעיות חריפות יותר והכאבים מתחילים בגיל צעיר יותר.

כך  או כך, מדרסים מותאמים אישית הם הדרך המהירה והבריאה ביותר לטפל בבעיות שונות הנגרמות בשל יציבה לא נכונה, להקטין את רמות הכאב ואת מידת חוסר הנוחות של האדם בעת העמידה או ההליכה.

בחירת מדרסים

ישנם סוגים שונים של מדרסים בשוק, אך כדאי לדעת שמדרס חייב להיות מתאם באופן אישי לכל כף רגל, והמדרסים שונים זה מזה, לא רק בין אדם לאדם אלא גם בין כף רגל שמאל לכף רגל ימין אצל אותו אדם.

לעולם לא יהיו שני מדרסים זהים! אפילו אצל שני אנשים הסובלים מכאב דומה בצוואר, לדוגמא,  המדרסים לא יהיו זהים, ואם ננסה להחליף בין מדרסים בהתאמה אישית, הכאבים יחמירו ועלולות אף להיווצר בעיות חדשות.

פנו תמיד למכון מורשה המתמחה באורטופדיה ואל תקנו מוצרי מדף המתיימרים לשמש כמדרסים.

מבחן התוצאה

כל האנשים שפנו להתאמת מדרסים אישית בחברת Fit Step Pro מדווחים על שיפור גדול ברמת הכאבים ובחלק מהמקרים אף על הפסקת הכאב באופן מוחלט.

לעיתים המדרסים לא רק מעלימים את הכאב אלא אף פותרים את הבעיה, בעיקר אם היא נגרמה בשל יציבה לא נכונה ואותרה בזמן. אל תחכו להצטברות נזקים וכאבים בלתי נסבלים, פנו לאורתופד או מכון מוסמך באורטופדיה עוד היום, ושפרו את איכות חייכם בקלות ובמהירות.

מדרסים בהתאמה אישית -למה זה טוב?
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ