מדרסים לריצה בטוחה ומהנה

שתף כתבה:

האם כל מי שרוכש מדרסים לריצה צריך דווקא מותגי אורטופדיה מקצועיים ואיכותיים?

מה משותף לגילי ורמוט, דיויד בלו, סופו שחורציאניטיס, ועוד רבים וטובים? חוץ מזה שהם כישרונות יוצאי דופן, הם אנשים אחראים שיודעים שחלק חשוב בהצלחה הוא תכנון קדימה ואחריות.

הם החליטו לנעול מדרסים לריצה כי הם ראו איך אין ספור כישרונות לא פחות בולטים מהם בכל תחומי הספורט כמעט, מתבזבזים, פשוטו כמשמעו והופכים מסיפור הצלחה לסיפור עצוב של אכזבה והחמצה. והם גילו את Fit Step Pro, המותג המצליח והמקצועי ביותר בעולם כיום.

מדרסים לריצה ונקודת החולשה

את הטעם החמוץ של האכזבה הספורטאים הללו לא רצו לחוות והם החליטו שלא לחזור על טעויות של אחרים אלא לזהות מראש מהן נקודות החולשה המקצועיות שמסכנות אותם בתור ספורטאים שמעמיסים על הרגליים שלהם שעות ריצה כה רבות.

הם דיברו עם מומחים שחקרו בצורה רצינית את התחום והבינו שיש עניין של נזק מצטבר וסכנה של ניקוז לחץ במאמץ חד פעמי, דבר שיכול לקרות לכל מי שעוסק בריצה. אז הם החליטו למצוא את מה שימנע את הטרגדיה, שיקדים את התרופה למכה – מדרסים לריצה, והם הלכו על הטוב ביותר, כמובן.

מדרס לכל רגל 

כל אדם או ספורטאי, והקרסול שלו, כל קרסול ונקודת החולשה שלו, וכל נקודת חולשה והמדרס שלה. זה שיתמוך, יאזן, יסיט לחצים וייתן את ההגנה המושלמת. לא משנה כמה חזקה הרגל שלך תהיה, היא תמיד תהיה גם רגישה. לכל אחד יש גם את המרכיבים הפסיכולוגיים והמנטאליים שמשחקים תפקיד מכריע בדרך להצלחה.

ספורטאי שעולה למסלול או למגרש כשהוא בטוח לחלוטין בגוף שלו, הוא ספורטאי שפנוי לתת את העוד קצת שמבדיל הישג והצלחה מחוסר הצלחה, שלא לומר פציעה ותסכול שילך איתו שנים.

מותגי אורטופדיה שווה להשקיע

האם כל מי שרוכש מדרסים לריצה צריך דווקא מותגי אורטופדיה מקצועיים ואיכותיים? האמת שכן, כי כל אחד מאיתנו וההצלחה שלו. הרי הצלחה יכולה להימדד כלפי עצמי והפוטנציאל האישי שלי ולא כלפי הישגים של ספורטאי מפורסם. גם לי חשוב לדעת שמיציתי את עצמי, וגם שנהגתי במקסימום חוכמה וידעתי לשמור על הגוף שלי, כך שיוכל להמביא אותי לאן שאני רוצה.

מדרסים לריצה בטוחה ומהנה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ