מדרסים לריצה בטוחה ומהנה

שתף כתבה:

האם כל מי שרוכש מדרסים לריצה צריך דווקא מותגי אורטופדיה מקצועיים ואיכותיים?

מה משותף לגילי ורמוט, דיויד בלו, סופו שחורציאניטיס, ועוד רבים וטובים? חוץ מזה שהם כישרונות יוצאי דופן, הם אנשים אחראים שיודעים שחלק חשוב בהצלחה הוא תכנון קדימה ואחריות.

הם החליטו לנעול מדרסים לריצה כי הם ראו איך אין ספור כישרונות לא פחות בולטים מהם בכל תחומי הספורט כמעט, מתבזבזים, פשוטו כמשמעו והופכים מסיפור הצלחה לסיפור עצוב של אכזבה והחמצה. והם גילו את Fit Step Pro, המותג המצליח והמקצועי ביותר בעולם כיום.

מדרסים לריצה ונקודת החולשה

את הטעם החמוץ של האכזבה הספורטאים הללו לא רצו לחוות והם החליטו שלא לחזור על טעויות של אחרים אלא לזהות מראש מהן נקודות החולשה המקצועיות שמסכנות אותם בתור ספורטאים שמעמיסים על הרגליים שלהם שעות ריצה כה רבות.

הם דיברו עם מומחים שחקרו בצורה רצינית את התחום והבינו שיש עניין של נזק מצטבר וסכנה של ניקוז לחץ במאמץ חד פעמי, דבר שיכול לקרות לכל מי שעוסק בריצה. אז הם החליטו למצוא את מה שימנע את הטרגדיה, שיקדים את התרופה למכה – מדרסים לריצה, והם הלכו על הטוב ביותר, כמובן.

מדרס לכל רגל 

כל אדם או ספורטאי, והקרסול שלו, כל קרסול ונקודת החולשה שלו, וכל נקודת חולשה והמדרס שלה. זה שיתמוך, יאזן, יסיט לחצים וייתן את ההגנה המושלמת. לא משנה כמה חזקה הרגל שלך תהיה, היא תמיד תהיה גם רגישה. לכל אחד יש גם את המרכיבים הפסיכולוגיים והמנטאליים שמשחקים תפקיד מכריע בדרך להצלחה.

ספורטאי שעולה למסלול או למגרש כשהוא בטוח לחלוטין בגוף שלו, הוא ספורטאי שפנוי לתת את העוד קצת שמבדיל הישג והצלחה מחוסר הצלחה, שלא לומר פציעה ותסכול שילך איתו שנים.

מותגי אורטופדיה שווה להשקיע

האם כל מי שרוכש מדרסים לריצה צריך דווקא מותגי אורטופדיה מקצועיים ואיכותיים? האמת שכן, כי כל אחד מאיתנו וההצלחה שלו. הרי הצלחה יכולה להימדד כלפי עצמי והפוטנציאל האישי שלי ולא כלפי הישגים של ספורטאי מפורסם. גם לי חשוב לדעת שמיציתי את עצמי, וגם שנהגתי במקסימום חוכמה וידעתי לשמור על הגוף שלי, כך שיוכל להמביא אותי לאן שאני רוצה.

מדרסים לריצה בטוחה ומהנה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ