פגישת ייעוץ להתאמת מדרסים

הרגליים של כל אחד ואחת מאיתנו אינן זהות והסימטריה ביניהן אינה מוחלטת. על מנת להתאים מוצר אורטופדי עבור הגוף יש לבצע אבחון לכל אחת מכפות הרגליים.

הדרך הטובה ביותר להתאמת הטיפול והמוצר האורטופדי המתאים היא קביעת פגישת ייעוץ אישית באחד מסניפי הרשת, או במעבדה המתקדמת שלנו לחקר התנועה.
בפגישת הייעוץ תפגשו מומחה המוביל בתחום ומכשור מתקדם לביצוע ההתאמה.

יציבות, עמידה, הליכה
בפגישת הייעוץ תבוצע סידרת בדיקות על כפות הרגליים, בהן נבדקים שלושה פרמטרים מרכזיים: יציבות, עמידה והליכה. האבחון להתאמת המדרסים כולל בדיקה סטטית ובדיקה דינאמית של כף הרגל – באמצעותן מתקבלות תוך זמן קצר תמונות הדמיה תלת ממדית של כפות הרגליים.
קיימת אפשרות לבדיקת התנועה במעבדה הביו-מכאנית המתקדמת של הרשת. בדיקת המעבדה מתאימה בייחוד לספורטאים – חובבים או מקצועיים, וכן לחיילים, לילדים ולסובלים מבעיות רפואיות ייחודיות דוגמת סוכרת, דלקת פרקים או מחלות עצב-שריר.
לאחר סדרת הבדיקות ובהתאם לאבחון המקיף, ניתן לקבוע מהו הטיפול המתאים ביותר.

מדידה ויציקת המדרס
תחילה יותאמו לכם מדרסים על פי מכלול נתוני האבחון שנאספו. יציקת המדרסים מתבצעת באמצעות תבנית (גלופה) בשיטה המתקדמת ביותר בישראל, הנמצאת בקו הראשון של הטכנולוגיה העולמית בתחום. מומחה מטעם החברה יוצר תבנית של כף הרגל ברמת דיוק גבוהה ביותר. שילוב תוצאות המדידה התלת ממדית של כף הרגל עם התבנית תוך היצמדות הכפפה בצורה מושלמת לקימורי כף הרגל – מעמידה את צוות המומחים שלנו בפני הדגימה האידיאלית ביותר של כפות הרגליים.
בשלב האחרון יוצקים את המדרס בהתאמה אישית על פי התבניות שהוכנו קודם לכן. אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עניין ושאלה. אנו נעשה הכל על מנת להתאים לך מדרס העונה על הצרכים האישיים שלך.

פגישת ייעוץ להתאמת מדרסים
Rate this post
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ