מדרסים לכדורגל

מדרסים לכדורגל

כדורגל הוא המשחק הפופולרי ביותר בעולם.

כדורגל משלב בין פעילות אנאירובית כמו ניתור וספרינט לבין פעילות אירובית (ריצה, הליכה). בכ-70% מזמן המשחק מפעיל הכדורגלן מנגנונים פיזיולוגיים אנאירוביים. ב-30% הנותרים המנגנונים הפיזיולוגיים הם אירוביים.

שחקן מקצועי גומא בממוצע במשחק 11-9 קילומטרים, שלושה קילומטרים בהליכה, חמישה קילומטרים במהירות איטית, 1.7 קילומטרים במהירות בינונית, 0.9 קילומטרים במהירות גבוהה, 0.7 קילומטרים בספרינט ו-0.7 קילומטרים בריצה אחורנית. שחקני מרכז שדה וחלוצים רצים 11-10 קילומטרים, בלמים רצים כ-9.5 קילומטרים ושוער רץ כארבעה קילומטרים.

שחקני כדורגל נדרשים לכוח ויציבות גבוהה במיוחד בפלג הגוף התחתון. לשם כך, חיוני המפגש של כף הרגל בקרקע, בין אם על מגרשים קשים או רכים, יאפשר להם לשמור על האיזון. היציבות והיציבה משמעותיים במיוחד גם במצבים שונים של המשחק: בעת עמידה מול שחקני היריב, בשינוי כיוון מהירים ועצירות פתאומיות, ובזמן הבעיטה – השחקן חייב להיות מסוגל לנעול את כף הרגל ביציבותו על הקרקע כדי להניף את הרגל השנייה בצורה מדויקת.

מדרסים מותאמים אישית מייצבים את כף הרגל בתנוחה הנדרשת ומונעים את החלקתה. המדרסים תורמים ליכולת הפעלת כוח מתפרץ וליציבות השחקן לאורך המשחק. השימוש במדרסים אף מונע שברי מאמץ ונקעים. הם מותאמים לכף רגל ספציפית וניתנים לשימוש במגרשים רכים וקשים. שילוב מדרסים יכול לבוא גם טיפול במרפאת כאב על מנת לשפר את איכות החיים ולטפל בכאבים כרונים של הספורט השוחק יחד עם התאמת המדרסים.

הבחירה במדרסים מותאמים אישית מבטיחה:

  • תרומה ליציבות השחקן על פני מגרשים שונים
  • תמיכה בנעילת כף הרגל ויציבתה בעת הבעיטה
  • סיוע בכוח מתפרץ לזינוקים מהירים
  • תמיכה בשינוי כיוון ועצירות פתאומיות
  • מניעת נקעים ושברי מאמץ
  • מניעת גלישה של כף הרגל בנעל

מדרס כדורגל כריסטוף מצלדר

כריסטוף מצלדר, בלם העבר של ריאל מדריד, דורטמונד ונבחרת גרמניה, וכיום חלק מבעלי חברה למדרסים, חתם על שותפות עם המרכז האורטופדי לבריאות כף הרגל FIT STEP PR

השותפות כוללת ייצור ושווק מדרס חדש הנושא את שמו של מצלדר, אשר הושק בגרמניה, ספרד וישראל.

מאחורי מצלדר קריירה בינלאומית מפוארת לצד פציעות קשות, שקירבו אותו לתחום לאחר פרישתו. בשיאו, מצלדר היה בלם הנבחרת הגרמנית, שהעפילה לגמר הגביע העולמי 2002 וסיימה שלישית בטורניר הגביע העולמי 2006.

FIT STEP PRO קיבלה בלעדיות על המוצר בישראל, ובין הכדורגלנים שהגיעו מאז ההסכם עם מצלדר, כדי לקבל מדרסים חדשים:

איתי שכטר המשחק בנאנט הצרפתית, משה אבוטבול המשחק בשורות מחזיקת גביע המדינה הפועל קרית שמונה, ברק לוי, שוער מכבי תל אביב, גל שיש מולן לוזק האוקראינית, שחקני הפועל באר שבע ועוד.

פאבריס פנקרט שחקן נאנט הצרפתית, ניוקאסל ופ.ס.ז' בחר במדרסים הטובים ביותר בעולם.

?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם
תמיד זמינים בוואסאפ
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ