העזרו בסבלנות
הדף נטען

עייף כבר מהכאבים בעקב?

בוא לשמוע מה יש לנו להציע!

Fit Step Pro

אז מהו בעצם דורבן העקב

דורבן העקב מלווה בכאב עז וחד באזור עקב כף הרגל בדריכה.

לעיתים קרובות תחושת הכאב אף מתגברת לאחר מנוחה. תופעה שכיחה היא תחושה של "דקירה" ממש בצעד הראשון כשקמים בבוקר.

למעשה הדורבן אינו אלא דלקת ברקמת הרצועה הפלנטרית. ישנן מספר סיבות העשויות להוות זרז להיווצרות דלקת ברצועה הפלנטרית והיווצרות דורבן, למשל עליה במשקל, העדר פעילות גופנית, גיל ועוד.

דורבן יכול להתפתח רק בכף רגל אחת או בשתיהן והוא שכיח בכלל האוכלוסייה, אם כי הסיכוי ללקות בדורבן גדל ככל שהעומס המופעל על כפות הרגליים גדול יותר.

לעיתים קרובות נוצר בעקבות הדלקת גוש קשיח ומסויד סמוך לעצם העקב. גוש זה מורגש בבדיקה ידנית, והוא זה שנתן לתופעה את שמה העממי "דורבן".

אילוסטרציה של דורבן העקב

אילוסטרציה של דורבן העקב

לא צריך לסבול הפתרון שלנו

הטיפול הדרסטי ביותר בדורבן הוא ניתוח להסרת הגוש הקשיח על ידי ניסורו ושחרור הרצועה הפלנטרית.

אנו מציעים פתרון אלטרנטיבי, פשוט וקל ללא התערבות פולשנית - מדרסים מותאמים אישית לכף הרגל אשר תוכננו ועוצבו לתת מענה לדורבן בעקב, תוך יצירת מבנה ייחודי באזור הדורבן להפחתת עומס ולחץ מנקודת הכאב.

לאחר שימוש במדרסים מורגשת הקלה בכאב, באופן כמעט מיידי, והדריכה על כף הרגל מפסיקה להסב ייסורים עזים.

המדרסים שלנו יכולים להביא את הגוף להקלה כמעט מלאה, כך שתוכלו לשכוח שאי פעם סבלתם מדורבן העקב. לאחר שימוש ממושך, ברוב המקרים, הדורבן נעלם לגמרי!

מדרס
הפתרון שלנו

בואו לשמוע מה אומרים הלקוחות שלנו

עוזי חכמון (42) סמנכ"ל שיווק, ראשון לציון

"כסמנכ"ל שיווק אני נאלץ לעמוד שעות רבות על הרגליים. הכאב בעקב (דורבן) פרץ לפתע וללא התראה מוקדמת. הכאב התגבר ושום דבר לא עזר עד שעשיתי מדרסים אצל Fit Step Pro. אחלה חבר'ה, מומלץ"

נדב קטש (37) איש הייטק, פתח תקווה

"סבלתי מכאבים באזור נוראיים באזור העקב. פניתי ל-Fit Step Pro ושם התברר לי שמדובר בדורבן העקב. בעזרת המדרסים נעלמו הכאבים, אני יכול לטייל בשבתות ולהנות עם הילדים. תודה לכם שהחזרתם לי את החיוך"

שלומי והבה (45) עו"ד, אור יהודה

אני נוהג לעשות פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. הכאב בדורבן הציק ולא חלף. עשיתי מדרסים לפעילות ספורטיבית ב-Fit Step Pro והצלחתי לחזור לכשירות מלאה ואף יותר מכך. חברה מקצועיים, ממליץ בחום!