אבחון ובדיקות

חברת Fit Step Pro מקיימת מזה שנים רבות מרכז מחקר ופיתוח מקצועי.

באמצעות מחקר אמפירי וביולוגי ליצירת המדרסים הטובים ביותר בישראל.

המדרסים מיוצרים מחומרים פולימריים המתקדמים בעולם מתוצרת גרמניה ומצטיינים בשילוב עוצמות חוזק לבלימת זעזועים לפי מוקדי היציבה הנדרשים ללקוח.

לחברה מגוון רחב של מדרסים המתאים לקהלי יעד שונים, החל ממדרסים לשיפור יציבה לגיל הרך, מדרסים מקצועיים לענפי הספורט השונים, מדרסים ייעודיים לחיילים המשרתים בצבא ומדרסים המתאימים לבעיות הקשורות להליכה וליציבה כגון, דורבן עקב.

החברה מצטיינת במיוחד בייצור קו מדרסים ייעודי לענפי הספורט השונים, ריצה, קפיצה הליכה ורכיבה וכן מדרסים יעודיים לילדים, לחיילים ולנעלי עקב.

אבחון תנועה ויציבה

תהליך האבחון הינו מקיף ויסודי, לקבלת יציבה מיטבית בזמן ריצה, הליכה ו/או עמידה ממושכת, תוכנות יעודיות מיוחדות ומכשירי מדידה שפותחו על ידי החברה.

מתחילים במילוי טופס אבחון פרו, נלקחים נתונים של הלקוח, היסטוריה אורטופדית, פעילות גופנית נוכחית, טיפולים נוכחיים וכו'.

לאחר מכן עוברים לבדיקה ממוחשבת של היציבה – בה אנו בודקים את חלוקת העומסים והמנח של כפות הרגליים, מאתרים ומסמנים נקודות לחץ ונקודות בעייתיות בכף הרגל כגון דורבן, פלנטר, מטטרסלגיה, הלוס ולגוס וכו'.

בהמשך מתבצת בדיקת יציבה באמצעות מערכת לייזר משוכללת – ניתוח פורנציה, סופירנציה, הפרשי גבהים, מנח לא נכון של הכתפיים, קריסה

לאחר מכן בדיקה דינמית בזמן ריצה/הליכה – הלקוח הולך (ולאחר רץ) על גבי הליכון, כאשר הפעילות מצולמת על ידי טכנאי האורטופדיה ולאחר מנותחת מכניקת התנועה בצורה ממוחשבת ממוחשב, בדיקת אופן נחיתת הרגליים על גבי המשטח ונבדקת מערכת העומסים

על כף הרגל בזמן הפעילות.

בסיום אבחון התנועה מתבצעת הערכה כללית לגבי התאמת המדרס ללקוח על פי כל הפרמטרים שנבחנו בתהליך כולו ונרשמות ההמלצות לבניית המדרסים במחלקת הייצור של החברה.

מגוון עצום

לחברת Fit Step Pro מגוון עצום של מדרסים המתאימים לכל קהלי היעד ולמגוון עצום של צרכים.אנחנו בטוחים שנמצא את המדרס המושלם עבורכם.

אבחון ובדיקות
Rate this post
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ