כאבים ביד ימין

מחפשים פתרון לכאב ביד ימין? הגעתם למקום הנכון!

בואו לשמוע מה יש לנו להציע!

 

ללא אחת מתרחש מצב שמתחילה לכאוב לנו היד. כאב יד מרגיש כאב מוזר כי ברוב הפעמים הוא מתחיל מעצמו, וקשה מאוד לקשר למה הכאב הזה קשור.

את הידיים שלנו אנחנו מפעילים כל יום ושרירי הידיים נחשבים לשרירים מאוד מפותחים כי עם הידיים אנחנו עושים הכול.

אנחנו כותבים, מבשלים, מנקים, מכינים, עובדים ואפילו מדברים! כן, כן! אנחנו אפילו מדברים באמצעות הידיים שלנו, ומסמנים עם הידיים את הרגשות שלנו (גם אם אנחנו בפועל לא מודעים לכך).

ובכן, הידיים שלנו נמצאות בפעולה תמידית ובגלל כמות כלי הדם בידיים, כל מכה קטנה יכולה להכאיב לנו מאוד – כאב חד ושורף שיכול ללוות אותנו למשך ימים שלמים.

כאב בידיים ותסמינים של כאב במפרק

המפרק שלנו הוא המקום שבו שתי עצמות נפגשות ונעשה ביניהן חיבור, מה שמאפשר לנו לקפל את הידיים והרגליים שלנו באמצעות נוכחותו של המפרק.

מכה חזקה במפרק יכולה בהחלט להוביל לכאבים ביד ואפילו לשתק את היד כולה, בייחוד כי העצבים של המפרק יכולים להקרין את הכאב לאזורים שונים ביד ואפילו בכתף שלכם.

ממה נגרם כאב ביד?

יכולות להיות סיבות רבות לכאבים ביד והם:

 • מכה/חבלה

היד יכולה לכאוב מאוד לאחר חבלה או מכה באזור במיוחד אם המכה הייתה חזקה מאוד.

כאבים ביד ימין בעקבות חבלה יכולים להוביל לכך שאתם תצטרכו להימנע משימוש ביד שלכם עד שהיא תעבור ופעמים רבות אף, חבלה או מכה באזור יכולים לגרום לנפיחות ולאודם, מה שיהפוך את המקום לעוד יותר כואב.

חבלה ביד משתקת בדרך כלל את כל היד במיוחד כי הכאב מתחיל להתפשט ולהקרין לכל עבר – מה שבהחלט יכול לגרום לתחושה לא נעימה ואפילו כואבת מאוד שיכול לקחת לה לעבור עד מספר שעות או ימים.

 • דלקות ביד

דלקת ביד יכולה גם היא לגרום לכאב חד מאוד ועוצמתי בדרך כלל, כאב של דלקת ייתפס לרוב ככאב שורף מאוד וכאב מתפשט כי הדלקת תתחיל להתפשט לשאר חלקי היד ויכולה אפילו להגיע לכתף שלכם.

במצבים מהסוג הנ"ל כדאי לפנות לקבלת עזרה רפואית ורק טיפול אנטיביוטי ימנע מהכאבים להתפשט.

 • שרירים תפוסים

לשרירים התפוסים יש נטייה להתכווץ ובכך למנוע מהדם לעבור בצורה תקינה.

שרירים תפוסים בכתף יכולים להוביל לכאבים חזקים ביד, ובמצבים מהסוג הנ"ל אם אתם תמשיכו לבצע את אותה הפעולה שתגרום לשריר שלכם להיתפס – אתם תמשיכו לחוות כאבים חזקים מאוד ביד, כאבים שיכולים לבסוף לייצר נזק ליד שלכם.

איך למנוע כאבים בידיים?

ראשית כל, אם אתם מעוניינים למנוע כאבים בידיים, הקפידו לשמור על בריאות הגוף בכדי להימנע מפיתוח מחלות או דלקות שונות בגוף שיכולות להקרין את הכאבים ליד שלכם.

שנית, אם אתם עוסקים בפעילות גופנית או מבצעים פעולה פיזית עם היד שלכם במהלך כל יום כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע כיצד לבצע את הפעילות באופן תקני, כך שהיד שלכם לא תכאב יותר.

פעמים רבות גם, יהיה לכם מאוד קשה להעריך את עוצמות הכאב שהיד שלכם עוברת. כאב – זו תחושה שאנחנו נוטים לפרש אותה במוחנו, ולכל אחד מאיתנו סף כאב משתנה.

לפיכך, יכול מאוד להיות שהכאב שהופיע אצלכם ביד הוא כאב קטן מאוד אבל מכיוון שאתם רגישים יותר מאחרים, זה ירגיש לכם ככאב עוצמתי יותר.

הימנעו מקבלת מכות בידיים ואם יש פעולה מסוימת שגורמת לכם לכאבים – פשוט תפסיקו לבצע אותה.

אנחנו בפיט סטפ פרו ערוכים לסייע לכם עם הכאבים השונים שאתם חווים בגוף ויש לנו את הפתרונות המתקדמים אשר מונעים כאבים בידיים ברגליים ובכתפיים.  ?יש שאלות

  השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

  לקוחות ממליצים

  בואו להחזיר את החיוך!

  מלאו את הטופס הבא ונציגינו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי   תמיד זמינים בוואסאפ
   מלאו פרטים ונחזור בהקדם    ?יש שאלות

    השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

    חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ