מדרסים אורטופדיים לחיים טובים יותר

שתף כתבה:

אורטופדיה אינה תחום רפואי זוהר, אך יכולתה לתרום לחיינו גדולה וחשובה, ואינה מוערכת מספיק. לעיתים קרובות אנו זקוקים לפתרונות אורטופדיים שיכולים לשפר את איכות חיינו בצורה משמעותית ואיננו מודעים לכך. הצוות המקצועי של רשת האורטופדיה הגדולה בישראל, פיט סטפ פרו, מסבירים על תרומתה של האורטופדיה לחיינו.

בעיות אורטופדיות

מגוון הבעיות האורטופדיות הנוצרות כתוצאה מיציבה לא נכונה, הגורמת לעומסים בעיתיים על איברי הגוף השונים, או כתוצאה מתאונות ומקרי טראומה שונים, ואפילו בעיות גנטיות, הוא גדול. במקרים רבים ניתן לטפל בעזרת מדרסים אורטופדיים מותאמים אישית. המדרסים עוזרים לחלק את משקל הגוף בצורה טובה יותר, מחזקים נקודות חלשות ותומכים בהן, כך שהגוף יכול להתייצב בחזרה.

פלטפוס

פלטפוס, הוא מצב בו הקשת הטבעית שאמורה להיות בכף הרגל שטוחה מדי, וגורמת למשקל הגוף להתחלק על כף הרגל בצורה לא נכונה. הפלטפוס הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום של אורטופדיה, והוא גורר עימו מגוון רחב של כאבי גב ושלד ובעיות שונות שהולכות ומחמירות עם הזמן. הטיפול בפלטפוס הוא יחסית פשוט, ובעזרת מדרסים מותאמים אישית הגוף יכול לקבל את התמיכה לה הוא זקוק, כך שרוב הבעיות שהפלטפוס גורם נפתרות.

עזרים אורטופדיים

מעבר לפלטפוס ולבעיות שונות בכף הרגל, קיים, כאמור, מגוון רחב של בעיות אורטופדיות שיש להם פתרונות שונים. פיזיותרפיה, התעמלות, מדרסים אורטופדיים, סדים, חגורות גב וכו', כולם עזרים אורטופדים שנועדו להקל על הבעיות השונות. התאמת העזרים והדרכים לטיפול בבעיה חייבת להיעשות בצורה מקצועית אצל אוטופד מומחה.

איך מוצאים את הפתרון הנכון

לא מומלץ לנסות לפתור את הבעיה באופן עצמאי מכיוון שלעיתים המקור לבעיה נסתר. בעיות נשימה, לדוגמא, יכולות להיגרם כתוצאה מיציבה לא נכונה. ניסיון לטפל בבעיות הנשימה באופן עצמאי יידון לכישלון אם לא יזוהה הקשר בין הדברים. במקרים קיצוניים טיפול לא נכון יכול אף להחמיר את הבעיות ולגרום לנזק, כמו התעמלות לחיזוק שרירי הגב, כשהכאבים נגרמים, למעשה, מיציבה לא נכונה ולחץ מוגבר על עמוד השדרה. מומחי אורטופדיה יכולים לזהות ולאבחן את הבעיה בצורה מדויקת ולהתאים את הטיפול הנכון לבעיה, ויש לגשת לבדיקה בכל מקרה של חשש לבעיה אורטופדית.

מדרסים אורטופדיים לחיים טובים יותר
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ