מדרסים לנעלי עקב

מדרסים לנעלי עקב

נעילת נעלי עקב משך שעות ארוכות משמעה לרוב כאבים בכפות הרגליים, ברכיים וגב. גם אם הכאב לעיתים נעלם לאחר מנוחה ואוורור הרגליים, הנזק ליציבה ולגוף מצטבר לכדי בעיות אורתופדיות שונות.כמו רוב הנעליים, גם הנעליים האלגנטיות אינן מותאמת אישית לכף הרגל שלנו. יתרה מכך, הסוליה בנעליים האלגנטיות קשיחה ואינה נוחה ותומכת לעמידה ממושכת.

נעלי עקב לנשים, משנות את כל מנח הרגל ובכך יוצרות עומס על כריות כף הרגל ומתח על שריר וגיד האכילס. נעילת נעלי עקב מביאה לשינוי זווית הקרסול פנימה ועקב כך סיבוב הברך פנימה. ככל שגודל העקב גבוה יותר, כך גם סיבוב הברך חד יותר ויכול לגרום לנזק גדול יותר.

מדרסים לנעלי עקב מותאמים למבנה כף הרגל ולמבנה השלד של כל אחד ואחד כך שהם מספקים את התמיכה והתיקון שכל אחד צריך. בנוסף, מדרסים בהתאמה אישית מפחיתים את העומס על כף הרגל ומונעים את הסיבוכים שעלולים להיווצר מנעילת נעלי עקב. הרכות של המדרסים תורמת בבלימת הזעזועים וההתאמה לכף הרגל מאזנת את הלחצים שמופעלים על כל כף הרגל.

מדרסים בהתאמה אישית לנעליים אלגנטיות שונים ממדרסים לספורט בכך שהן מותאמות גם למבנה הצר של הנעל ולצפיפות היחסית בתוך הנעל. החומרים המיוחדים מעניקים נוחות והמבנה הדק של המדרס לא מפריע לפעילות או לאלגנטיות של הנעל.

?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם  תמיד זמינים בוואסאפ
  מלאו פרטים ונחזור בהקדם   ?יש שאלות

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ