מדרסים ואורטופדיה בדימונה

 • JPG
צור קשר

כתובת:

שד' אריאל שרון 54

צור קשר

דוא”ל:

steps431@gmail.com

צור קשר

פניה לסניף דרך הווצאפ :

יאיר קראדי – מומחה לתחום כף הרגל

החנות אורטופדית של פיט סטפ פרו מומחה בתחום האורטופדייה ובתחום התאמת מדרסים אורתופדיים לצורכי הטיפול בבעיות רפואיות שונות ברגליים באמצעות פיתרונות יחודיים ומקצועיים אלוקס וולגוס / ריגידוס / נוירומה / יבלות / מטטרסל / דורבן / כף רגל סוכרתית / מורטון ניירומה / קשת גבוה / פלטפוס / במערכת השריר-שלד ועוד.
אנחנו מתמחים בפיתוח והתאמת מדרסים לפי הצורך הפיזיולוגי של כל אדם, במטרה לספק תמיכה וטיפול בכאבים, כאבי גב, בעיות ברגליים.
אנחנו מציעים יחס אישי ומקצועי לקבל ייעוץ מומחי בנושא, שיכול לכוון ולהכוון את הלקוח למוצר המתאים לצרכיו הפיזיולוגיים. כמו אנחנו מספקים שירותים נוספים כמו התאמת מדרסים אישיים תחזוקת ובדיקת מדרסים קיימים, לפי הצרכים הפיזיולוגיים והפעילות היומיומית של הלקוח.
קיימים מגוון סוגי מדרסים שונים, המותאמים לצרכים והצרכים הרפואיים שונים של המטופל. הנה כמה דוגמאות לסוגי מדרסים:
* מדרסים אורתופדיים מותאמים אישית: אלו הם מדרסים המיוצרים לפי מדידות מדויקות של הרגליים של המטופל. הם מתאימים באופן מושלם לפרופיל הפיזיולוגי של האדם ומספקים תמיכה אורתופדית מיטבית.
* מדרסים סטנדרטיים: אלו הם מדרסים שניתן לרכוש במגוון גדלים וצורות, אך אינם מותאמים באופן אישי לרגלי המטופל. הם יכולים לספק תמיכה בסיסית אך עשויים לא להתאים באופן מוחלט לכל אדם.
* מדרסים לבעיות ספציפיות: קיימים מדרסים שמיועדים לטיפול בבעיות רפואיות ספציפיות, כמו כאבי כף רגל, פסיבה מוגברת או כאבי כתפיים.
* מדרסים ספורטיביים: אלו מדרסים המיועדים בעיקר לספורטאים, והם מספקים תמיכה מיוחדת בזמן פעולת הריצה או ספורט פיזי דומה.
* מדרסים מטטרפיים : מדרסים טיפוליים עם דרופ 0 לאנשים עם בעיות פיזיולוגיות.
* מדרסים להקלה על כאבים: כאשר ישנם בעיות בשרירים, ברגליים או בעמוד השדרה, יכולים מדרסים מותאמים לספק תמיכה והקלה על הכאבים.
כל מדרס מומלץ להתאים אישית לפי הצרכים והבעיות הפיזיולוגיות של המטופל, ולהיעזר במומחיות של מכון אורטופדי למדרסים בתהליך ההתאמה.
באמצעות שילוב ידע רפואי מעמיק עם טכנולוגיה מתקדמת, אנחנו מספקים פתרונות אורתופדיים מותאמים אישית בכדי לשפר את איכות החיים של המטופל ולספק טיפול מיטבי לבעיותיו הפיזיולוגיות תורמת לשיפור איכות החיים של הלקוחות.

שעות פעילות: יום ב: 12:00-18:00, יום ה 12:00-18:00 שאר הימים בתיאום מראש

ליצירת קשר עם סניף דימונה שלחו פרטים:  • JPG
  תמיד זמינים בוואסאפ
  מלאו פרטים ונחזור בהקדם   ?יש שאלות

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ