האם מדרסים יכולים לשפר את אורח החיים?

שתף כתבה:

מדרסים הם אמצעי לשיפור אורח החיים, והם מונעים כאב ולחץ על הרגליים והגב. המאמר יפרט כיצד המדרסים יכולים לשפר את חייכם מהקצה לקצה.

מדוע חשוב וכדאי לעשות שימוש במדרסים?

מדרסים בנעליים משפיעים על כאבים בכפות הרגליים בבוקר. לא מעט אנשים סובלים מכאבים ברגליים כתוצאה מעמידה ממושכת, ספורט מאומץ, השמנת יתר, מבנה אנטומי לקוי של כפות הרגליים או סוכרת המשפיעים גם על הקימה בבוקר מהמיטה. את המדרסים בונים באמצעות טכנולוגיה ייחודית בה עושים שימוש בסורק אלקטרוני ויציקת גבס בהתאמה לכפות הרגליים. למעשה, מדרסים בהתאמה אישית נבנים לפי מידות כפות הרגליים ומעניקים לאדם הנועל אותם הקלה מכאבים יום יומיים. מעבר לכך, הרגליים נושאות את משקל הגוף בצורה מאוזנת, הן יציבות יותר ושומרות על בריאות ואורח חיים תקין.

כיצד מטפלים בכאב רגליים?

מדרסים לעבודה ולספורט יקלו על כאבים ברגליים ויעניקו תחושת נוחות ואוורור לרגליים. אך ישנם טיפולים נוספים כמו דיקור סיני המוכחים כיעילים להפחתת הכאב ומשתלבים נהדר עם המדרסים. אנשים החשים חולשה ברגליים או כבדות ולעיתים בליווי של קור או חום, תחושת נימול וכאבים חדים יימצאו הקלה משמעותית באמצעות טיפול כזה. הדיקור משתנה על פי מיקום וסוג הכאב. אנשים המתלוננים על שריפה בכפות הרגליים או שרירים תפוסים באזור זה בעת מנוחה, יטופלו בשיטת דיקור שונה. הטיפול מסייע בעיקר לסוכרתיים ולכאבים נוירופתיים הנובעים מחוסר איזון של האיברים בגוף. בנוסף, סיוע של פיזיותרפיה ומתיחות עשוי להקל גם הוא על הכאבים.

התאמת המדרסים לילדים

כאשר ילדים מתחילים ללכת מגיל צעיר ובערך עד גיל 4, המבנה האנטומי של כפות הרגליים שלהם אינו בשל ולעיתים נראה שהם סובלים מפלטפוס כי הקשת שלהם שטוחה. בנוסף, ילדים ההולכים על קצות האצבעות עלולים לסבול מכאבים או דלקות מכיוון שהקשת בכפות הרגליים גבוהה וכל המשקל נישא על אזור העקב. אבחון של רופא והפנייה עבור מדרסים לילדים יעזרו למזעור נזקים בעתיד. במידה ולא מטפלים בבעיות אנטומיות הילדים עלולים לחוש קושי נפשי ולכן החשיבות של הטיפול רבה. המדרסים לילדים מגוונים ולפיכך יש להתאים אותם באופן אישי. ישנם ילדים הזקוקים למדרסים עם דפנות גבוהות וכאלו הזקוקים למדרסים גמישים ורכים יותר.

התאמת המדרסים לנעלי ספורט

אנשים המרבים לעסוק בספורט מתאימים מדרסים לנעלי ספורט המתאימות לסוג הפעילות אותה הם עושים. המדרסים צריכים להתאים לנעלי כדורגל שהן יותר צרות כך שהחלק הקדמי והאחורי שלהם יהיה דק יותר. לעומת זאת המדרסים לנעלי כדורסל או ריצה יהיו בנויים אחרת. כאשר המדרסים מותאמים אישית, הם נבנים לפי צורת הרגל ומאזנים את המשקל הנישא על הרגליים. חוסר התאמה יכול להוביל לנזקים, פציעות ומעידות. לסיכום, אין להתפשר על איכות המדרסים. יש להתאים אותם בקפידה ולהחליפם כאשר הם מתבלים. 

האם מדרסים יכולים לשפר את אורח החיים?
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

פציעות ספורט וטיפול בכאבי ברכיים

ספורט וכושר גופני, בין אם הם נעשים באופן חובבני ובין אם באופן מקצועי, הם בראש ובראשונה בריאים ועבור חלקנו אף מהנים. יחד עם זאת, כשהדבר נוגע לפציעות ספורט וכאבי ברכיים,...

img

כל מה שצריך לדעת על שברי מאמץ

גם אתם סובלים משברי מאמץ? כך תטפלו בבעיה ותפחיתו מרמת הכאב שברי מאמץ הם שברים זעירים בעצמות, לרוב בעצמות כף הרגל והשוק, הנגרמים בעקבות עומס המופעל לאורך זמן על אותה העצם....

img

נעלי ספורט לנשים

בעבר, נעלי ספורט היו נחלתן הבלעדית של רשתות הספורט הותיקות, ומטרתן הייתה אחת ויחידה: ביצועו של אימון מוצלח, אשר ישמור על כל חלקי הגוף בריאים ותקינים. אי שם, אופנת ספורט...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ