המדרס שהציל אותי

שתף כתבה:

אני עוסק בג'וגינג, רץ מרתונים כתחביב. בממוצע אני גומא תשעים קילומטר בשבוע ובתקופות של לפני תחרות יכול גם להגיע למאתיים קילומטר בשבוע.

תמיד השקעתי בנעלי ריצה איכותיות ולא סבלתי מפציעות. אני תמיד מקפיד לעשות חימום כמו שצריך ואז לפני שנה וחצי זה קרה. סיימתי ריצה של 15 קילומטר. לא משהו יוצא דופן עבורי ופתאום התחלתי להרגיש כאבים עזים בעקב. התחושה היתה שמשהו חד נעוץ בו. זה היה סבל נוראי. על מרתון טבריה הייתי צריך לוותר. אבל מילא שלא יכולתי לרוץ. בקושי הצלחתי ללכת. למחרת דידיתי אל האורתופד. האבחנה היתה דורבן.  לרופא לא היה הרבה מה לעשות, הוא המליץ מנוחה ועל התאמת מדרס אורתופדי.

פתרון מפתיע

האמת שיצאתי מהרופא המומחה קצת מתוסכל, הרגל עדיין כאבה והתקשיתי להאמין שהפתרון לבעיה יתגלה בדמות מדרס קטן בתוך הנעל.

ובכל זאת, אמרתי לעצמי, אם לא יועיל אז בטח לא יזיק. ננסה. למזלי הרופא הפנה אותי לחברה מתמחה בשם פיטס סטפס פרו, אחרת מן הסתם הייתי נכנס לבית מרקחת ורוכש מדרס גנרי. אחר כך אני למדתי שמדרסים גנריים לא יעשו את העבודה שעושים מדרסים אורתופדיים שמותאמים אישית על ידי מומחה. מסתבר שגם לא כל 'המומחים' שפעילים בתחום מציגים רמה מקצועית אחידה. כשמדובר במדרסים מותאמים אישית, כמות הידע והניסיון הנדרשת אינה נופלת במקרים מסוימים מזו של אורתופד מוסמך.

השינוי היה מפתיע, ברגע שנעלתי את הנעליים עם המדרסים אפשר היה להרגיש בהבדל. הספיק שינוי קטן במנח של הרגל כדי שעוצמת הכאב תפחת.

מדרס קטן, שינוי גדול

שבוע אחר כך הצליעה נעלמה כלא היתה. חודש אחרי הפציעה כבר גמאתי עשרה קילומטר. התנשפתי מעט, כי יצאתי מכושר, אבל כאבים לא היו. מאז הספקתי לסיים עוד שתי ריצות מרתון. בכל חצי שנה כשאני מחליף נעלי ריצה אני גם ניגש לפיטס סטפס פרו ומתאים לעצמי מדרסים חדשים. לא ייאמן, אבל זה עובד. בעקבות המקרה הפרטי שלי, נכנסתי לעובי הקורה ולמדתי שהמדרס הצנוע הזה מאפשר לאלפי ספורטאים ברחבי העולם להימנע מפציעות.

המדרס שהציל אותי
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ