חשיבות נעילת נעלי ספורט עם מדרס לבעלי נכות

שתף כתבה:

מדרסים בהתאמה אישית

נעלי ספורט עם מדרס הם בגדר המלצה לאנשים ללא בעיות רפואיות אך עשויות להיות חובה עבור אנשים עם נכות שונות. כמובן שהדבר קשור בסוג הנכות ובמאפיינים שלה, אולם ניתן לומר שמדובר באפשרות של ממש לשפר את איכות החיים. רוצים לדעת כיצד? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה.

הקלה בכאבים כרוניים

אנשים אשר חלוקת המשקל שלהם נפגעת בגלל סוג הנכות שלהם, עשויים לסבול מכאבים רבים בגפיים ובגב. למעשה, בלא מעט מקרים, אנו רואים שחלק מהגפיים עלולים לשאת בנטל של כל הגוף ולכן חשוב לבחור בנעלי ספורט עם מדרסים אשר יתמכו בכך באופן אופטימלי. ראוי לציין שהדבר מצריך בדיקות מקדימות והתייעצות עם בעלי מקצוע מתחום השיקום אולם זוהי בהחלט אופציה שיותר מכדאי לשקול.

שמירה על זרימת הדם התקינה

תמיד חשוב לשמור על זרימת דם תקינה אולם כאשר יש מגבלה, הדבר חשוב פי כמה. לכן בנוסף לטיפולי פיזיותרפיה ופעילות שיקומית אחרת – אנשי מקצוע רבים ימליצו לכם לנסות גם מדרסים ונעליים איכותיות. בצורה זו, תעניקו לכפות הרגליים מעטפת איכותית אשר תעזור לשמור על זרימת דם תקינה באזור הגפיים התחתונות. אגב, שווה לשים לב גם לסוג החומרים שמהם עשויות הנעליים ולעדיף נעלי ספורט נוחות.

בטיחות כאשר אתם צועדים

במידה והנכות מאפשרת לכם לצעוד ולזוז ממקום למקום, חשוב לבחור בנעלי התעמלות ומדרסים אשר יאפשרו לכם להשיג אחיזה איכותית. כך שגם אם אתם נמצאים רוב היום על כיסא גלגלים ומתניידים בעזרת קלנועית, חשוב שברגע שאתם עומדים – אתם תהיו יציבים. אגב, נסו להפחית מהשימוש בנעלי בית במקרים שבהם ניתן, משום שהם פשוט פחות יציבות ועלולות לגרום לנפילה בשימוש תכוף מחוץ לבית.

נוחות מקסימלית 

נוחות היא שם המשחק כאשר מדברים על בעלי מגבלות בריאותיות, נכים ואנשים אשר נמצאים בשיקום. לכן, יותר מכדאי לשקול להוסיף לנעלי ספורט אשר מצוידות במדרסים איכותיים ללוק שלכם וליהנות מנוחות מקסימלית בכל רגע. שימו לב גם שנוח לנעול ולסגור את הנעליים ובדקו כמה זמן התהליך לוקח לכם או למלווה שלכם. לבסוף, בחרו באופציה הנוחה ביותר בעבורכם.

הפחתת ההזעה בכפות הרגליים

עוד אלמנט אשר חשוב לשקול הוא עניין ההזעה. בחירה בנעליים אשר עשויות מבדים נושמים ומדרסים אשר עשויים מחומרים טובים, יכולים למזער את ההזעה בכפות הרגליים ואת תחושת אי הנוחות הנובעת מכך למינימום. זהו עניין חשוב לכלל האוכלוסייה אך הוא בגדר חובה עבור נכים אשר לא חולצים את הנעלים בתכיפות גבוהה ונאלצים לסבול מהזעה מרובה.

לסיכום, אין ספק שנעלי ספורט ומדרסים איכותיים יכולי להקל על נכים ובעלי מוגבלויות בתפקוד היום יומי. גם במצבים שהפגיעה נובעות מבעיות בעמוד השגרה וגם במצבים אשר העניין מקומי או ראומטי, למדרסים ולנעלי הספורט יש אפשרות לשדרג את איכות החיים.

חשיבות נעילת נעלי ספורט עם מדרס לבעלי נכות
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

התפתחות טכנולוגית בניתוחי ברכיים

ישנן הרבה דרכים לראות כיצד טכנולוגיה וקידמה משנים ומשפרים את איכות החיים שלנו. אנחנו יכולים לראות את זה ביום יום בדברים קטנים וגדולים, אפשר לראות את זה בתהליכים קצרים...

img

מדרסים לדורבן בעקב: יעילות ומניעת פציעות ספורט

דורבן בעקב נוצר עקב מצבורי סידן הגורמים לבליטה בצדה התחתון של עצם העקב. צילום רנטגן מראה את ההתארכות קדימה של העצם במקרה של דורבן בעקב. למרות שלפעמים מצב זה לא גורם לכאב,...

img

איך אפשר לעבור את תקופת ההיריון בקלות?

תקופת ההיריון היא תקופה מלאת שינויים. מעבר לקניות ולהכנות לקראת התינוק הצפוי להיוולד, בדיקות שונות ומעקבים רפואיים, זוהי גם תקופה של שינויים בגוף. נשים בריאות לרוב יחוו...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ