מדרסים אורתופדיים

שתף כתבה:

מדרסים אורתופדיים

כאבים בכפות הרגליים, בברכיים וכאבי גב הם מטרד קשה בחיי היום יום שלנו. לאחר היוועצות עם רופא או אורתופד מוסמך, ייתכן כי יפנו אתכם לפתרון המשלב שימוש במדרסים אורתופדיים המתאימים לכם ולבעיה עליה התלוננתם.

מהו בעצם מדרס? ובכן מדרס הוא אביזר המוכנס לנעל אשר בעצם משנה את חלוקת עומס משקל הגוף על כפות הרגליים על ידי שינוי ביציבה, בלימת זעזועים, הפחתת כאב ושיפור נוחות העמידה וההליכה. המדרסים מהווים תמיכה לרגל ועוזרים לשפר את היציבה של כף הרגל והעמידה, ההליכה או הריצה שלנו ולאחר תקופת הטיפול המומלצת, הכאב ממנ סבלנו יחלוף, או לכל הפחות, יפחת באופן משמעותי.

חשוב לחדד כי מדרסים אורתופדיים אינם מהווים פיתרון קבוע וכי הם לא מהווים תחליף להתייעצות עם גורמי מקצוע – מדרסים אורתופדיים מסייעים בהחלמה, אבל לא מהווים פתרון פלא.

מאפייני מדרסים אורתופדיים

למדרסים ישנם מספר מאפיינים חשובים אשר הופכים אותם ליעילים בהחלמה ובהפחתת הכאבים:

  1. מדרסים אורתופדיים מסייעים בשיפור מחזור הדם בכף הרגל – מכיוון שכף הרגל נתמכת על ידי המדרס ולא מופעל עליה לחץ, זרימת הדם חופשית יותר בחלק הקדמי של הרגל.
  2. בזכות התמיכה של המדרסים, אך נקודות בהן יש לחץ רב ובכך נמנעות היווצרויות של שלפוחיות ויבלות בכפות הרגליים.
  3. במקרי הצורך, מדרסים אורתופדיים יסייעו בבלימת זעזועים, דבר המסייע בריצה על משטחים קשים כמו כבישים ושבילים מרוצפים. במקרי פלטפוס, בהם קשת הרגל שטוחה, ובמקרים של קשת גבוהה מידי – העומסים מחולקים למשטח קטן יותר.
  4. מדרסים אורתופדיים מפחיתים נקעים ומזרזים את ההחלמה מהם.
  5. בחולי סכרת או מחלות מפרקים, שימוש במדרסים יעילים רכים יכולים לעזור במניעת היווצרות פצעים וכיבים בכפות הרגליים. אם קיים כיב או פצע, המדרס מסייע להחלמה בכך שהוא מונע לחץ על הפצע וישנם תנאי החלמה טובים.

 נציין כי על מנת להתאים מדרסים בצורה הטובה ביותר לרגליכם ולצורת הטיפול הטובה ביותר על פי אורח חייכם, נדרשים ידע וניסיון גבוהים וייצור של מדרסים אורתופדיים דורש גם הוא ניסיון ומקצועיות על מנת ליצור במדויק את המדרסים, כדי שיסייעו בהחלמה שלכם ולא חלילה, יפגעו בגופכם.

מדרסים אורתופדיים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ