מדרסים אורתופדיים

שתף כתבה:

מדרסים אורתופדיים

כאבים בכפות הרגליים, בברכיים וכאבי גב הם מטרד קשה בחיי היום יום שלנו. לאחר היוועצות עם רופא או אורתופד מוסמך, ייתכן כי יפנו אתכם לפתרון המשלב שימוש במדרסים אורתופדיים המתאימים לכם ולבעיה עליה התלוננתם.

מהו בעצם מדרס? ובכן מדרס הוא אביזר המוכנס לנעל אשר בעצם משנה את חלוקת עומס משקל הגוף על כפות הרגליים על ידי שינוי ביציבה, בלימת זעזועים, הפחתת כאב ושיפור נוחות העמידה וההליכה. המדרסים מהווים תמיכה לרגל ועוזרים לשפר את היציבה של כף הרגל והעמידה, ההליכה או הריצה שלנו ולאחר תקופת הטיפול המומלצת, הכאב ממנ סבלנו יחלוף, או לכל הפחות, יפחת באופן משמעותי.

חשוב לחדד כי מדרסים אורתופדיים אינם מהווים פיתרון קבוע וכי הם לא מהווים תחליף להתייעצות עם גורמי מקצוע – מדרסים אורתופדיים מסייעים בהחלמה, אבל לא מהווים פתרון פלא.

מאפייני מדרסים אורתופדיים

למדרסים ישנם מספר מאפיינים חשובים אשר הופכים אותם ליעילים בהחלמה ובהפחתת הכאבים:

  1. מדרסים אורתופדיים מסייעים בשיפור מחזור הדם בכף הרגל – מכיוון שכף הרגל נתמכת על ידי המדרס ולא מופעל עליה לחץ, זרימת הדם חופשית יותר בחלק הקדמי של הרגל.
  2. בזכות התמיכה של המדרסים, אך נקודות בהן יש לחץ רב ובכך נמנעות היווצרויות של שלפוחיות ויבלות בכפות הרגליים.
  3. במקרי הצורך, מדרסים אורתופדיים יסייעו בבלימת זעזועים, דבר המסייע בריצה על משטחים קשים כמו כבישים ושבילים מרוצפים. במקרי פלטפוס, בהם קשת הרגל שטוחה, ובמקרים של קשת גבוהה מידי – העומסים מחולקים למשטח קטן יותר.
  4. מדרסים אורתופדיים מפחיתים נקעים ומזרזים את ההחלמה מהם.
  5. בחולי סכרת או מחלות מפרקים, שימוש במדרסים יעילים רכים יכולים לעזור במניעת היווצרות פצעים וכיבים בכפות הרגליים. אם קיים כיב או פצע, המדרס מסייע להחלמה בכך שהוא מונע לחץ על הפצע וישנם תנאי החלמה טובים.

 נציין כי על מנת להתאים מדרסים בצורה הטובה ביותר לרגליכם ולצורת הטיפול הטובה ביותר על פי אורח חייכם, נדרשים ידע וניסיון גבוהים וייצור של מדרסים אורתופדיים דורש גם הוא ניסיון ומקצועיות על מנת ליצור במדויק את המדרסים, כדי שיסייעו בהחלמה שלכם ולא חלילה, יפגעו בגופכם.

מדרסים אורתופדיים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ