מדרסים לכל אחד ולכל אחת

שתף כתבה:

מדרסים בהתאמה אישית

פלטפוס, אלפוס, דורבן בעקב. מי מאיתנו לא שמע את המונחים הללו הלקוחים מעולם האורתופדיה. כמעט כל אחד מכיר מישהו או מישהי אשר סובלים מבעיות בכפות הרגליים אשר גורמות ליציבה לא טובה, כאבי גב, כאבי ברכיים ועוד שלל בעיות גופניות.

כולנו מכירים את הבעיות הללו ממקור ראשון, אך רבים מאיתנו אומרים לעצמינו שאין מה לדאוג. אנחנו בסדר. לנו אין בעיות עם הרגליים. אבל האמת היא שכל עוד לא בדקתם את העניין לעומק עם אורתופד מנוסה, קשה לדעת. למעשה, ייתכן שכבר עכשיו הגוף שלכם מאותת לכם שאתם חייבים מדרסים, אבל אתם פשוט לא מקשיבים לו.

התאמת מדרסים למען בריאותו של כל הגוף שלכם

אם חשבתם שמדרסים מיועדים לתמיכה בכף הרגל בלבד, טעות בידכם. המדרס נועד אמנם לסייע ביציבה נכונה בעת הדריכה על כף הרגל, אולם אסור לשכוח שהגוף כולו מושפע מהאופן שבו אנו מציבים את רגלינו על הקרקע.

יציבה לא טובה הנובעת מבעיות שונות בכף הרגל עשויה להוביל במקרים מסוימים לעיוותים בחוליות בעמוד השדרה ופיתוח של צליעה כתוצאה מכך.

הגוף שלנו הוא מכונה מופלאה אך אם לא נשכיל לשמור עליו ולטפל בו, הוא יתנוון ללא תקנה. אחת הדרכים להקדים תרופה למכה היא להיוועץ באורתופד מוסמך ומנוסה שיכול להתאים לנו מדרס אשר יקנה לנו ביטחון ויעניק תמיכה לכף הרגל על מנת למנוע את שלל הבעיות העתידיות שעשויות להתעורר.

חשיבות הבחירה במותג איכותי

אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש מדרס, מומלץ כמובן לבחור במותג ידוע ובעל מוניטין ששמו הולך לפניו. חברת Fit Step Pro היא חברה עתירת ניסיון עם מוניטין מעולים אשר מייצרת מדרסים אשר הינם פרי פיתוח של עשרות שנים. החברה נחשבת למובילה ולגדולה ביותר בארץ בתחום, ומפעילה ארבעים סניפים שונים ברחבי הארץ.

בנוסף, החברה אף מספקת שירותי אורתופדיה לקופות החולים, חברות ביטוח וארגוני נכים. אז אתם יכולים להיות בטוחים. אצלינו, הרגליים שלכם בידיים טובות.

מדרסים לכל אחד ולכל אחת
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ