מדרסים לכל אחד ולכל אחת

שתף כתבה:

מדרסים בהתאמה אישית

פלטפוס, אלפוס, דורבן בעקב. מי מאיתנו לא שמע את המונחים הללו הלקוחים מעולם האורתופדיה. כמעט כל אחד מכיר מישהו או מישהי אשר סובלים מבעיות בכפות הרגליים אשר גורמות ליציבה לא טובה, כאבי גב, כאבי ברכיים ועוד שלל בעיות גופניות.

כולנו מכירים את הבעיות הללו ממקור ראשון, אך רבים מאיתנו אומרים לעצמינו שאין מה לדאוג. אנחנו בסדר. לנו אין בעיות עם הרגליים. אבל האמת היא שכל עוד לא בדקתם את העניין לעומק עם אורתופד מנוסה, קשה לדעת. למעשה, ייתכן שכבר עכשיו הגוף שלכם מאותת לכם שאתם חייבים מדרסים, אבל אתם פשוט לא מקשיבים לו.

התאמת מדרסים למען בריאותו של כל הגוף שלכם

אם חשבתם שמדרסים מיועדים לתמיכה בכף הרגל בלבד, טעות בידכם. המדרס נועד אמנם לסייע ביציבה נכונה בעת הדריכה על כף הרגל, אולם אסור לשכוח שהגוף כולו מושפע מהאופן שבו אנו מציבים את רגלינו על הקרקע.

יציבה לא טובה הנובעת מבעיות שונות בכף הרגל עשויה להוביל במקרים מסוימים לעיוותים בחוליות בעמוד השדרה ופיתוח של צליעה כתוצאה מכך.

הגוף שלנו הוא מכונה מופלאה אך אם לא נשכיל לשמור עליו ולטפל בו, הוא יתנוון ללא תקנה. אחת הדרכים להקדים תרופה למכה היא להיוועץ באורתופד מוסמך ומנוסה שיכול להתאים לנו מדרס אשר יקנה לנו ביטחון ויעניק תמיכה לכף הרגל על מנת למנוע את שלל הבעיות העתידיות שעשויות להתעורר.

חשיבות הבחירה במותג איכותי

אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש מדרס, מומלץ כמובן לבחור במותג ידוע ובעל מוניטין ששמו הולך לפניו. חברת Fit Step Pro היא חברה עתירת ניסיון עם מוניטין מעולים אשר מייצרת מדרסים אשר הינם פרי פיתוח של עשרות שנים. החברה נחשבת למובילה ולגדולה ביותר בארץ בתחום, ומפעילה ארבעים סניפים שונים ברחבי הארץ.

בנוסף, החברה אף מספקת שירותי אורתופדיה לקופות החולים, חברות ביטוח וארגוני נכים. אז אתם יכולים להיות בטוחים. אצלינו, הרגליים שלכם בידיים טובות.

מדרסים לכל אחד ולכל אחת
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ