מדרסים לספורטאים

שתף כתבה:

מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים – מהר יותר ! גבוה יותר ! חזק יותר !

עיסוק בספורט באופן קבוע עלול לגרום לפציעות שונות, בעיקר בפלג הגוף התחתון, הנושא את משקל הגוף כולו. מדרסים לספורטאים יכולים לשמש הן כטיפול מונע והן כחלק ממערכת השיקום שלאחר הפציעה.

מחקרים שונים הראו כי ביצועיהם הספורטיביים של ספורטאים המשתמשים בדרך קבע במדרסים מותאמים אישית משתפרים, והם מדווחים על הקלה בכאבים הנובעים ממאמץ.

מומחי פיט סטפ פרו (Fit Step Pro), רשת האורטופדיה המובילה בישראל, המתמחה במדרסים לספורטאים, מספרים על יתרונותיהם של המדרסים הספורטיביים.

למה ספורטאים צריכים מדרסים?

מאמץ גופני מתמשך, בעיקר אם הוא מצטרף ליציבה לא נכונה, עלול לגרום לנזקים גופניים שונים.

המדרסים מעניקים תמיכה מתאימה לגוף, משפרים את היציבה ומונעים נזק שעשוי להיגרם לברכיים,  לעמוד השדרה, למפרקי הגוף השונים ולכפות הרגליים עצמן.

לספורטאים מקצועיים ישנו ליווי צמוד של צוות רפואי, הכולל, בדרך כלל, גם אורתופד המתמחה בספורט. לכן, דווקא הספורטאים החובבים הם אלה הסובלים יותר מפציעות ספורט, כשחלקם דוחים את הטיפול הרפואי ככל שאפשר. דחיית הטיפול, ובמקביל המשך הפעילות הגופנית עשויים להביא לנזקים בלתי הפיכים.

איך המדרסים עובדים?

המדרסים מרימים או מנמיכים נקודות דריכה שונות, ומשנים את היציבה של הדורך. כל שינוי בזווית הדריכה או בלחץ המופעל על הנקודות השונות בכף הרגל משנה את היציבה כולה ועלול לגרום לשינויים משמעותייים ברמת השלד.

הם תורמים לנוחות מירבית בזמן ספורט כגון עיצוב הגוף או על ענף אחר. מדרסים לספורטאים חיוניים בכדי לשמור על בריאות הגוף ובכדי למנוע נזקים בלתי הפיכים לטווח ארוך.

התאמת מדרסים לספורטאים

כל סוגי המדרסים צריכים להיעשות בהתאמה אישית לכף רגלו של הדורך, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בספורטאים, חובבים או מקצועיים. כאשר מדובר בספורטאים, יש להתאים את המדרס גם לסוג הספורט – מדרסים לספורטאים העוסקים בריצה יהיו שונים ממדרסים לשחקני הטניס, לדוגמא, שכן הלחץ המופעל על הרגל שונה וזוויות הדריכה שונות.

מקצועיות היא שם המשחק

הכנת המדרסים בצורה הנכונה, כך שיבצעו את יעודים בצורה האופטימלית, היא עניין מורכב ועדין שיש להשאירו למקצוענים. מדרס נכון יעזור לכם לשמור על יציבה מאוזנת ונכונה, יקל על כאבים קיימים, יגדיל את בלימת הזעזועים, וימנע פציעות חדשות, בעוד מדרס שאינו מתאים בדיוק לצרכים יגרום לכאבים גדולים יותר או חדשים, ויוסיף נזק לגופכם. אל תתפשרו – מדרסים לספורטאים עושים רק אצל מקצוענים בתחום האורתופדיה!

מדרסים לספורטאים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ