מדרסים: מורה נבוכים

שתף כתבה:

מדרסים לנעליים

מדרסים הופכים לאט לאט לאחד מהאמצעים הפופולאריים ביותר למניעת כאבי גב, ברכיים וכפות רגליים

מדרסים הופכים לאט לאט לאחד מהאמצעים הפופולאריים ביותר למניעת כאבי גב, ברכיים וכפות רגליים. בשל היתרונות הברורים שלהם: מחיר נמוך, נוחות שימוש מקסימלית ומענה מצוין לבעיות הרלבנטיות.  בכל זאת, עדיין לא כולם יודעים מהם בדיוק המדרסים ואיזה סוג כדאי לקנות. מומחי האורתופדיה של רשת המכונים האורתופדיים המובילה בישראל, פיט סטפ פרו, מגישים את מורה הנבוכים למדרסים.

מהו מדרס ?

מדרס הוא רפידה אורתופדית המונחת בתוך הנעל ומעניקה לרגל את התמיכה הנדרשת, בהתאם לבעיה שאובחנה. את המדרסים יש להתאים באופן אישי לכל כף רגל כדי לקבל את התמיכה הנכונה הדרושה לגוף וכדי לקבל מענה אמיתי לבעיות הפיזיות השונות שעשויות להיגרם כתוצאה מהבעיות בכף הרגל.

מטרת המדרסים

שימוש במדרסים משפר את היציבה, מעניק תמיכה לרקמות הרכות בכף הרגל, בולם זעזועים ועוד וכתוצאה מכך הם מפחיתים ואף מעלימים, כאבים שונים בכף הרגל, כאבי מפרקים שונים, כאבי ברכיים, כאבי גב וצוואר ואף בעיות שונות הנגמרות כתוצאה מלחצים על איברים פנימיים בשל יציבה לא נכונה.

מי צריך מדרסים

כפי שציינו בתחילה, כמות האנשים הנעזרים במדרסים הולכת וגדלה הודות למודעות ההולכת וגוברת ליתרונותיהם הרבים ויותר ויותר רופאים ממליצים על שימוש במדרסים כתחליף להליכים פולשניים כמו ניתוחים. קשת הבעיות בהם מטפלים מדרסים היא גדולה:

  • פלטפוס, כאשר קשת כף הרגל אינה גבוהה דיה.
  • אולפוס, כאשר קשת כף הרגל גבוהה מדי.
  • דורבן העקב, הגורם לכאבים עזים בדריכה ולאחר מנוחה.
  • למניעת שברי מאמץ ושברי הליכה אצל ספורטאים, חיילים ומי שמפעיל עומסים גדולים על כפות הרגליים.
  • להקלה על בעיות הנגרמות בשל סכרת, לדוגמא, או מחלות מפרקים, ולמניעת פצעים וכיבים בכף הרגל.

מדרסים לריצהאיך בוחרים מדרסים

כפי שציינו כבר, המדרסים צריכים להיות מותאמים לכף הרגל ולבעיה הספציפית ממנה אתם סובלים כדי לתת את המענה הנכון. מכאן ברור שאין טעם לרכוש מדרסים מוכנים מראש בפארמים, לדוגמא, אלא צריך ללכת לאורתופד מומחה כדי לאבחן את הבעיה ולהתאים מדרסים.

ניתן לגשת לרופא בקופת חולים או לאורתופדים העובדים במכונים השונים, היכולים להפנות אתכם ישר להתאמת המדרסים במקום, ולקצר עבורכם את הדרך אל הפתרון ולהקלה משמעותית בכאבים.

מדרסים: מורה נבוכים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ