מדרסים – מחזירים את הגוף לאיזון

שתף כתבה:

יציבה נכונה עם מדרסים שנותנים בקרה על הגוף

שמירה על יציבה נכונה של הגוף זהו דבר חשוב מאוד. לא מדובר רק על גב זקוף ועמידה זקופה. מדובר על הרבה מעבר לזה. כאשר הגוף שלנו מאוזן ויציב אנחנו למעשה חוסכים מעצמנו הרבה בעיות, החל מבעיות גב עד למחלות פנימיות.

במקרים רבים אנחנו זקוקים למדרסים כאשר אלו יפתרו עבורנו בעיות רבות. חשוב לדעת כי כאשר האדם זקוק למדרסים – חשוב שהוא יתחיל להשתמש בהם כמה שיותר מהר כי כך הוא יצליח למנוע את התדרדרות המצב. אז מתי צריך לרכוש מדרסים?

מי מוציא את הגוף שלנו מאיזון ?

הגוף שלנו מכיל מנגנונים אשר אלו נועדו לשמר על האיזון שלו. כאשר ישנם ליקויים כלשהם בגוף אנחנו נחוש בכאב. ישנן בעיות שאיכשהו נפתרות מעצמן אך יש את הבעיות החמורות יותר שכאשר לא נטפל בהן הן יחריפו והכאב יתגבר.

הגוף שלנו מנסה להתמודד עם הכאב ובכדי להתגבר עליהם הוא מפתח עיוותים שונים ביציבה. התוצאה היא שרשרת בעיות חדשה היות ובעיות ביציבה גוררות איתן בעיות נוספות והכול בגלל הבעיה המקורית שלא טופלה.

כאשר אנחנו מתאימים לנו מדרסים בהתאם לכף הרגל אנחנו למעשה מעניקים לגוף שלנו פיצוי. כשהגוף מקבל את התמיכה הנכונה – היציבה הנכונה מצליחה להישמר והדבר מונע את ההתפתחות של בעיות חדשות נוספות.

לכל אחד מדרסים שלו

מדרסים זהו מוצר שאנחנו חייבים להתאים בדיוק למבנה הרגל כמו גם לאופי הפעילות והעיסוק העיקרי של כל אחד. אין דבר כזה מדרסים מתאימים לכולם. כך לדוגמא אנשים הסובלים מפלטפוס או אנשים הסובלים מעצם בולטת יזדקקו למדרסים מסוג מסוים כאשר אנשים העוסקים שעות רבות בספורט יזדקקו למדרסים מסוג אחר. מדרסים בולמי זעזועים.

אז כולנו זקוקים למדרסים ?

נכון שהמדרסים מסוגלים לתרום לכל אחד ולסייע ליציבה, אך אדם שאינו סובל מבעיות לא חייב להשתמש במדרסים. מה שכן חשוב– זה לנעול נעליים איכותיות ותומכות שישמרו על כף הרגל וכך לא יידרשו אחר כך מדרסים בגלל עיוותים שנוצרו.

כאשר אנחנו סובלים מכאבי רגליים, כאבי גב, דורבן בעקב, דליות ברגליים, כאבים בשכמות או באגן הירכיים ועוד – אנחנו יכולים בהחלט להיעזר ולמצוא את הפתרון בהתאמת מדרסים.

רשת פיט סטפ פרו מתמחים בהתאמה מושלמת של מדרסים לכל אחד בכל מצב. המדרסים מסייעים מאוד במגוון מישורים ופותרים בעיות רבות בכל מערכות הגוף.

מדרסים – מחזירים את הגוף לאיזון
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ