סובלים מבעיות גב וכף רגל – מדרסים הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם!

שתף כתבה:

מדרסים הם הפתרון האולטימטיבי לבעיות ברגלים ותורמים לאיכות חיים

רבים מכם בוודאי מכירים את התופעות של כאבי גב וכף רגל, הכאבים הם איומים ותמיד הם תופסים אתכם ברגע הלא מתאים… היום כבר לא צריך לסבול יותר, אפשר להתאים לכם מדרסים ואלו יהוו עבורכם את הפתרון האולטימטיבי לכל בעיות הכאבים שלכם.

מדרסים וכאבים בכפות הרגלים

הכאבים בכף הרגל ובגב שלכם נובעים בעיקר מעמידה לא נכונה, מיציבה לא נכונה וכן מדריכה לא נכונה על כפות הרגליים שלכם. על מנת להתאים לכם מדרסים – פעולה זו צריכה להיעשות באופן אישי, מכיוון שאין כף רגל דומה האחת לרעותה בין בני האדם ונדרשת התאמת מדרך מדויקת. כדי שתוכלו לאמץ לכם הרגלי הליכה בריאה ומאוזנת, עליכם לאזן בין שתי כפות הרגליים שלכם ואת זאת תעשו על ידי התאמה של מדרס מובנה לכפות הרגליים שלכם.

מדרסים לספורטאיםמדרסים ואוכלוסיה מבוגרת 

אצל האוכלוסייה היותר מתבגרת – קשה לגוף להתמודד עם העומס ועוד יותר קשה לו להחלים מפציעה, אך אנו בכל זאת ממליצים לכם לעסוק בפעילות גופנית, הן לשיפור מצבכם הנפשי והן לשיפור מצבכם הפיזי. עליכם לשמור על זהירות מרבית, התאמת מדרסים אשר יתאימו באופן מדויק לכפות הרגליים שלכם ושיתמכו בגוף שלכם בצורה מיטבית ולנעול נעליים מותאמות באופן אישי.

מדרסים ומחלות עצם

אחת התופעות הנפוצות באוכלוסייה המתבגרת היא בעיית הפרקים, מחלת אוסטאופרוזיס. היא נוצרת עקב שחיקת הסחוס ויכולה לגרום לכאבים ולהגביל את תנועת המפרק. מצבים אלו מגבילים את ההליכה וכן יוצרים מיני בעיות במפרקים, כגון: ברכיים וירכיים, בעיות בשיווי המשקל, בעיות בהליכה וכדומה. במקרים אלו צריך להתאים מדרס שתפקידו יהיה לתמוך בכף הרגל שלכם – שהרי תמיכה כזו תאפשר תמיכה בגב, ביציבה שלכם ובכל הרגל שלכם.

לנשים בהריון הן סובלות מעודף משקל בתקופה שהן בהריון, הרגליים שלהן מתנפחות ונוצר להן עומס על הגב והרגליים שלהן, ולכן הן צריכות להתאים מדרסים על מנת למנוע נזקים בעתיד.
חברת פיט סטפ פרו הינה מרכז אורטופדי לבריאות כף הרגל והיא רשת האורטופדיה הגדולה והמובילה בישראל, כאשר בבעלותה 40 סניפים ברחבי ישראל. הרימו טלפון כבר עתה וקבלו הצעת מחיר מסודרת אודות מדרסים בהתאמה אישית.

סובלים מבעיות גב וכף רגל – מדרסים הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם!
4.5 (90%) 18 votes

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ