מדרסים – צו השעה

שתף כתבה:

מדרסים ייעודים ומתקדמים ברשת פיט סטפ פרו

נראה שכאבי גב וכאבי כפות רגליים הם נחלת הכלל, יש תחושה באוויר – שכביכול כולם סובלים מאותם הסימפטומים… אולי כולנו התרגלנו ללכת לא נכון, כולנו שפופים יותר, עמידתנו לא יציבה, הליכתנו לא נכונה, אנו מעניקים הרבה עבודה לאורטופדים ברחבי ישראל אבל הסירו דאגה מלבכם – לכל דבר יש פתרון וגם לכאבי הגב וכף הרגל שלכם יש פתרון – ניתן להתאים מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל שלכם – וכך יפחתו הכאבים שלכם. רעיון מצוין, הלא כך?

מדרסים ודרכי ההתאמה שלהם ללקוח

הספורטאים הם אלו שעושים הכי הרבה שימוש במדרסים. שוק המדרסים עמוס רובו ככולו ביצרני מדרסים וכל יצרן עוסק על פי תחומו ודרכי פעולתו. ישנן כל מיני גישות ודרכים – הן מבחינת תהליך הייצור, הן מבחינת תהליך דגימת הרגל, והן מבחינת החומרים והאפקטים אשר משמשים לבנייתם של המדרסים. ככל שתהיו מעורים ומודעים לכל הגישות שבשוק, כך תחסכו בעלויות ובסבל שייגרם לכם לשווא.

המדרס הוא המקשר למעשה בין הנעל לבין כף הרגל שלכם והמטרה שלו היא לייצב את כף הרגל שלכם במנח הנכון. אם נפצעתם חלילה המדרסים בהחלט יכולים לשפר את מצבכם, אך גם הם ישפרו ביצועים והישגים.

מדרסים לריצהמדרסים בהתאמה אישית – התאמה ספציפית למבנה כך הרגל

על מנת שנוכל לדעת מי יהיה צריך מדרסים, נצטרך תחילה להבין את מבנה כף הרגל כלהלן: היא בנויה למעשה מעשרים ושמונה עצמות, כאשר הן מחוברות לשלושים וחמישה מפרקים. המבנה הארכיטקטוני שלה יוצר שלוש קשתות:

קשת אורכית חיצונית, קשת אורכית פנימית וקשת רוחבית. אפשר לחלק את תנועת כף הרגל בריצה או בהליכה לשני שלבים עיקריים: שלב הסופינציה ושלב הפרונציה.

שלב הפרונציה מתחיל בנחיתת העקב על הקרקע, זה חשוב מאוד בבניית מדרסים. זהו גלגול כף הרגל פימה ומהווה תהליך תקין בתפקודה של כף הרגל. שלב הסופינציה הוא שלב הדחיפה והעברת הגוף קדימה. כף הרגל משנה את המבנה ובכך את התפקוד – הרגל ממש מתגלגלת החוצה, הקשתות מתרוממות וכף הרגל מתקשחת.

מותגי אורטופדיה בהם שווה להשקיע 

פיט סטפ פרו מתמחה בעיקר בייצור ובמכירת מדרסים ייעודיים מתקדמים, אשר היא פיתחה אותם לספורטאים ולאלה אשר סובלים מבעיות אורטופדיות אשר מתקנים להם את מנח כף הרגל והגוף ויציבה לא מאוזנת. צלצלו כבר עתה לפיט סטפ פרו ותיהנו מחוויית שירות מהנה וחווייתית.

מדרסים – צו השעה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ