מידע בנושא אורטופדיה

שתף כתבה:

קניית מדרסים

אורטופדיה עוסקת, בין היתר, בשברים ובנקעים בגפיים ובאיברים שונים, בזיהומים ובדלקות של העצמות והשרירים

אורטופדיה, המכונה לעתים גם כירורגיה אורתופדית הינה תחום רפואה רחב העוסק באיתור וטיפול במחלות, ליקויים ופגיעות טראומטיות של מערכות שונות בגוף האדם. כמו מערכת העצמות ומערכת השרירים.

המונח "אורטופדיה" הומצא בשנת 1741 על ידי הרופא הצרפתי ניקולא אנדרי אשר ידוע בפרסום מאמריו בנושא יציבת ילדים וטיפול בבעיות מסוג זה כולל מניעה.

פירוש המילה, הלקוחה מהשפה היוונית, הוא "ילד ישר". המומחים של פיט סטפ פרו, המתמחה בתחום האורטופדיה, מספרים על תחום רפואי זה ועל מגוון הבעיות אותן ניתן לפתור בעזרתו.

מדרסים אורטופדייםבמה עוסקת אורטופדיה

האורטופדיה היא תחום מקיף ורחב ביותר. עם התפתחות האורטופדיה וההמצאות החדשניות בתחום מתגלים עוד ועוד רבדים ותפקודים הקשורים לתחום זה ומושפעים ממנו ישירות או בעקיפין.

תחום האורטופדיה הולך ומתפתח עם השנים ומשפר בצורה ניכרת את איכות חייהם של רבים מהאנשים הסובלים מבעיות גב, שרירים, רגליים, צוואר ויציבה. האורטופדיה עוסקת, בין היתר, בשברים ובנקעים בגפיים ובאיברים שונים, בזיהומים ובדלקות של העצמות והשרירים, ובמגוון מחלות נוספות של השלד ושל השרירים. בנוסף, רפואה אורטופדית עוסקת בפיזיותרפיה ובבעיות יציבה, עמידה והליכה כמו עקמת וגיבנת.

אורטופדיה ומוצריה

כיום, תחום האורטופדיה מפותח למדי וישנם מכשירים שונים ומתקדמים בעזרתם ניתן לבצע בדיקות הדמיה משוכללות לאיתור מומים ופגיעות אורטופדיות שונות ב במערכות השלד, השרירים, כפות הרגליים, הצוואר, הכתפיים ועמוד השדרה. בעזרת מכשירים אלו ניתן לבצע בדיקות מהירות, מדויקות, יעילות וללא עלות גבוהה.

מיותר לציין כי יש לוודא כי מבצעי הבדיקה הם מומחים ומקצועיים בתחומם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר מהבדיקה שערכת. בין המוצרים האורטופדים הפופולאריים אותם ניתן למצוא במרפאות ובחנויות העוסקות בתחום, קיימות כריות אורטופדיות לתמיכה בצוואר ובגב, כסאות אורטופדיים, מדרסים אורטופדיים לכפות הרגליים התורמים ליציבה נכונה ועוד.

למען הבריאות שלך

בין אם אתה עוסק בפעילות ספורטיבית ובין אם לא, מומלץ לבצע, לפחות אחת למספר שנים, בדיקות הדמיה אורטופדיות ולוודא שיציבתך ומערכות הגוף השונות שלך פועלות באופן תקין.

הבדיקות התקופתיות הללו מאפשרות איתור מוקדם של צורך במוצרי אורטופדיה תומכים ויכולות למנוע נזקים עתידיים רבים. מומלץ להיוועץ במומחים בתחום.

מידע בנושא אורטופדיה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ