מידרסים – למי ולמה

שתף כתבה:

מדרסים לרכיבת אופניים

מידרסים בהתאמה אישית יכולים לשפר את איכות החיים

המידרסים הומצאו לפני כמה מאות שנים, אך רק בעשרים השנה האחרונות הם הפכו לנפוצים בשימוש. כולם שמעו על מידרסים, וכולם יודעים מהם, פחות או יותר. כדי לעשות סדר בתחום, גייסנו את אנשי המקצוע של רשת האורתופדיה המובילה בארץ, פיט סטפ פרו.

מטרת השימוש במידרסים

מטרת השימוש במידרסים היא חלוקה נכונה של משקל הגוף והעומס המופעל על כפות הרגליים. המידרסים תומכים בקשת כף הרגל ובולמים זעזועים, וכתוצאה מכך מפחיתים כאבים שונים במפרקים ובגב, והשימוש בהם אף יכול לפתור בעיות בריאות שונות שנוצרו כתוצאה מיציבה לא נכונה.

מבנה המידרס

המידרסים המודרנים יכולים להיות מיוצרים בשיטות שונות ולהיות עשויים מחומרים שונים. בדרך כלל, מידרסים מורכבים ממספר שכבות, שיחד יוצרות את האפקט המבוקש של תמיכה ובלימת זעזועים. סוג החומרים ואיכותם קובעים את חוזקו של המידרס ואת עמידותו לאורך זמן.

מי צריך מידרסים?

הרבה אנשים זקוקים למידרסים, מסיבות שונות, שהמשותף להם הוא עיוות או בעיה כלשהי במבנה כף הרגל. ישנן בעיות מולדות או גנטיות, וישנן בעיות שנוצרו כתוצאה מעומס גודל מדי על הרגל, או מחלות כמו סכרת ומחלות מפרקים. לספורטאים וחיילים, המפעילים עומס גדול על כפות הרגליים באופן יומיומי, מומלץ להשתמש במידרסים למניעה והגנה על כף הרגל והגוף כולו.

מידרסים בהתאמה אישית

ישנם מדרסים מוכנים, שניתן למצוא ברשתות הפארמים ובחנויות שונות. מדרסים אלה אינם עונים על הקריטריונים שמנינו ואינם מספקים לרגל את התמיכה הנדרשת. למעשה, מדובר בלא יותר מרפידת נוחות. כדי לספק תמיכה ראויה לכף הרגל על המידרסים להיעשות לפי התאמה אישית לאדם, ולכל כף רגל בנפרד.פה נכנס השילוב של מדרסים בהתאמה אישית  ישנן שיטות שונות להתאמת המידרסים לכף הרגל, ובוכלן מתקבלת מעין תמונה תלת מימדית או נגטיב של הרגל, ועל פי תמונה זו נבנה מדרס מותאם אישית.

מקצוענות

כאשר מכינים מידרסים בהתאמה אישית אצל אנשי מקצוע מומחים בתחום, מקבלים מוצר שמבטיח את כל התמיכה הנחוצה לכף הרגל ולגוף, בלימת זעזועים, ריפוד, וכן את שיפור זרימת הדם, ייצוב כף הרגל בצורה נכונה ושיפור היציבה הכללית, ומניעת הופעת יבלות, שלפוחיות ושפשופים שונים בכף הרגל. אם יש לכם כאבים בכפות הרגליים, מוטב שתבדקו את הנושא בהקדם.

מידרסים – למי ולמה
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ