מכון אורטופדי

שתף כתבה:

מכון אורטופדי

בעיות אורטופדית הפכו לאחת הבעיות הנפוצות ביותר של המין האנושי בשנים האחרונות. כאשר מדובר בפגיעות טראומטיות בגוף, או מצבים כרוניים מתמשכים מומלץ לפנות אל גורמים מוסמכים כמו מכון אורטופדי מורשה, המעסיק אורטופדים מקצועיים ומוסמכים ומצויד בציוד חדיש ומודרני, לקבלת הטיפול האופטימלי. הצוות המקצועי של רשת המכונים האורטופדיים פיט סטפ פרו, המרכז האורטופדי הגדול בארץ, מסביר על הבעיות האורטופדיות הנפוצות וכיצד יש לטפל בהן.

למה זה קורה לנו
רובנו חשופים לפגיעה אורטופדית בשל יציבה לא נכונה, ישיבה לא טובה, נעילת נעליים לא מתאימות, שעת רבות של עבודה מול מחשב, או ביצוע פעולות חוזרות ונשנות בצורה לקויה. הרגלים אלה נעשים לנו טבע שני ללא שנרגיש בדבר, וגורמים לפגיעה מתמשכת במערכת השלד. לעיתים הפגיעה נגרמת בשל תאונה או בעיות גנטיות, ואינם בשליטתנו. כך או כך, כדאי לגשת אל מכון אורטופדי בשלב כמה שיותר מוקדם בכדי לעצור את התדרדרות המצב.

הבעיות הנפוצות
כנראה שהבעיה האורטופדית הנפוצה ביותר היא הפלטפוס – כף רגל שטוחה, ללא הקימור הטבעי שאמור להיות בה. הפלפטוס, ומצבו ההופכי- אולפוס, כשהקשת גבוהה מדי, יכולים להוביל ליציבה לא נכונה, בעיות גב, צואר ועמוד שדרה, וכן לכאבים עזים בכף הרגל עצמה בגלל חלוקת עומס לא נכונה וקושי בנשיאת משקל הגוף. בהיעדר טיפול, הסבל הולך וגדל, וחבל, שכן דווקא בשתי בעיות אלה הטיפול יחסית פשוט.

הטיפול הפשוט
במקרים של פלטפוס ואולפוס, שהם המקרים השכיחים ביותר, ניתן לטפל בקלות בעזרת מדרסים מותאמים אישית. המדרסים מותאמים במכון האורטופדי לכל כף רגל בנפרד, כך שהם מעניקים את התמיכה הנדרשת לרגל. אם מדובר במצב שנמשך זמן רב ללא טיפול, ייתכנו בעיות גב שיצריכו טיפולים נוספים, אבל המדרסים מפסיקים את הכאבים האיומים בכף הרגל ומונעים התדרדרות של המצב.

הטיפול המורכב
אם נוצר, כאמור, נזק מצטבר לעמוד השדרה, ייתכן ויש צורך בטיפולים נוספים. מכון אורטופדי טוב ידע להפנות כל אדם לטיפול הדרוש לו, בין אם מדובר בהתאמת מדרסים, פיזיותרפיה, נעליים טובות, תמיכה של סד, תחבושת אלסטית, חגורת גב או עזרים נוספים שיכולים להקל על הגוף ולמנוע התדרדרות. את מרבית האביזרים ניתן לרכוש במכון עצמו, לפי הפניה מאורתופד, ובחלקם ניתן גם שירות של בדיקות אורתופדיות מלאות.

מכון אורטופדי
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ