סובלים מפציעות ספורט?

שתף כתבה:

סובלים מפציעות ספורט או מכאבים בעקבות אימונים מאסיביים או עומסים על הגוף? מתקשים להתמיד בספורט שאתם עוסקים בו, ומרגישים שזה מקשה עליכם נפשית? אתם לא לבד. ספורטאים רבים בארץ ובעולם סובלים מפציעות ספורט שונות, ומההשלכות פיזיות ומנטליות בעקבות האימונים האינטנסיביים שהם עושים. רוצים ללמוד איך להתמודד עם הקושי, ולנתב אותו להצלחה שלכם? המשיכו לקרוא.

איך להתמודד עם פציעות ספורט

אז אם גם אתם סובלים מפציעות ספורט או מכאבים בעקבות אימונים מאסיביים, הנה 3 שיטות שיכולות לעזור לכם להתמודד עם הכאבים והפציעות בצורה נכונה וחכמה יותר:

פיזיותרפיה

הפיזיותרפיה עוסקת באבחון, טיפול ומניעה של בעיות שקשורות לתנועה ולתפקוד היומיומי, וכך גם בשיקום וחזרה לתפקוד אחרי פציעות, ניתוחים או מחלות. כך שפיזיותרפיה היא דרך מעולה ופופולארית במיוחד להתמודד עם פציעות ספורט. את טיפולי הפיזיותרפיה אפשר לקבל במכון ייעודי של קופת החולים, אחרי קבלת הפניה מרופא, או במכונים טיפוליים פרטיים.

דיקור סיני

גם דיקור סיני הוא דרך טובה להתמודדות עם פציעות ספורט או עם כאבים או לחצים בעקבות אימונים מאסיביים שמעמיסים על הגוף. מדובר בדרך טיפול מעולם הרפואה האלטרנטיבית, או ליתר דיוק מהרפואה הסינית, שמאמינה שהמתכון לבריאות פיזית דורש איזון בין הנפש לגוף. הדיקור הסיני יעיל גם להרגעת מתחים ולחצים, ולטענת הרפואה הסינית יש ביכולתו גם אפשרות לשפר או לצמצם את תחושת הכאב. כך שייתכן שאם אתם סובלים מפציעות ספורט, אולי תרצו לנסות דיקור סיני להקלה על הכאבים או להפגת המתחים.

ההרצאה של ירדן ג'רבי

עוד דרך טובה להתמודד עם פציעות ספורט, היא להגיע אל ירדן ג'רבי ההרצאה. בהרצאה, תכירו יותר לעומק את ירדן ג'רבי – ג'ודוקא עבר ישראלית, שהיא הישראלית הראשונה שזכתה להיות אלופת עולם בג'ודו, ושמחזיקה ב-33 מדליות בסבב הג'ודו העולמי. בהרצאה, תלמדו על סיפור חייה המרתק ומעורר ההשראה של ירדן ג'רבי – החל מרגע ההחלטה שלה להתחיל בג'ודו ועד לרגע שהפכה לאלופת עולם. כולל הכישלונות, האכזבות והקשיים שעברה בדרך, עד שהשיגה את הלא ייאמן. כמו כן, תוכלו לקבל טיפים רבים שיכולים לתרום לספורטאים, מהספורטאית הישראלית הגדולה מכולן – מה שיכול לתת לכם ערך מוסף אמיתי לחיים. תוכלו ללמוד איך להתמודד עם קשיים כמו כישלונות, אכזבות פציעות וקושי פיזי, ותלמדו איך לנתב את הקשיים לשיפור עצמי, שיוביל אתכם להצלחה גדולה יותר. ובנוסף, ג'רבי תדבר על התמודדות עם קשיים נפשיים שיכולים להיות כלולים בלהיות ספורטאי תחרותי. כך שאין ספק שכל אחד יכול ללמוד רבות מדרכה וסיפורה של ג'רבי, כאשר ספורטאים, וספורטאים תחרותיים בפרט, יכולים ללמוד מכך אולי יותר מכל אחד אחר.

סובלים מפציעות ספורט?
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן הם פתרון פשוט ויעיל לבעיה שמציקה מאד לאנשים רבים ומגבילה אותם בהליכה – דורבן ברגל. מהו דורבן ברגל?תוכן עניינים1 מהו דורבן ברגל?2 מהם הגורמים לדורבן ברגל?3...

img

גרבי לחץ

מהן גרבי לחץ?תוכן עניינים1 מהן גרבי לחץ?2 איך פועלות גרבי לחץ?3 למי מיועדות גרבי לחץ?4 סוגים של גרבי לחץ5 איך גורבים גרבי לחץ?6 איך קונים גרבי לחץ? גרבי לחץ או גרביים אלסטיות...

img

גרביים אלסטיות

מהן גרביים אלסטיות?תוכן עניינים1 מהן גרביים אלסטיות?2 איך פועלות גרביים אלסטיות?3 למי מיועדות גרביים אלסטיות?4 סוגים של גרביים אלסטיות5 איך גורבים גרביים אלסטיות?6 איך...

תמיד זמינים בוואסאפ
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ