5 טיפים לבריאות הרגל והתאוששות מאימון

שתף כתבה:

רבים אינם מודעים לכך אך נעליים נוחות עשויות למנוע בעיות בריאות רבות לאורך השנים, במיוחד כאשר מדובר בספורטאים אשר מבצעים אימונים אינטנסיביים או נשים שנועלות נעלי עקב באופן תמידי. אם שמירה על בריאות הרגל ו/או התאוששות מהירה מאימון זו גם המטרה שלכם, לפניכם כמה טיפים מועילים.

מתחילים עם תזונה מומלצת לאחר אימון גופני

לפני הכל, חשוב לדעת כי התאוששות מאימון ושמירה מרבית על בריאות הנם פרמטרים אשר תלויים לא פעם בתזונה אותה בוחרים להכניס לגוף. כאשר מדובר בספורטאים, אין זה סוד שרבים מהם עושים שימוש בתוספי תזונה מיוחדים אשר מסייעים להם להתאושש מאימון אינטנסיבי הרבה יותר מהר. בין הסוגים המומלצים נמצאת אבקת חלבון להתאוששות מאימון, שממש כמו מדרסים, מספקת לגוף את כל התמיכה הנחוצה לו כדי שיוכל להפיק מעצמו את המיטב. כמו כן, יש לציין כי תזונה עשירה בחלבונים יעילה מאוד לשמירה על בריאות הציפורניים וגם זה לא פחות חשוב.

התאמה לסוג הספורט אותו מבצעים

היתרונות של מדרסים ידועים משכבר הימים. אולם אחד העיקריים ביניהם בא לידי ביטוי בעובדה כי ישנם סוגים רבים אותם ניתן להתאים לכל מטרה ובפרט לכל סוג ספורט אותו מבצעים. כך למשל ישנם מדרסים המתאימים בעיקרם לריצה, בעוד שאחרים מתאימים לטניס, כדורגל או כדורסל. כל מדרס כולל תכונות אשר נועדו לתת את המענה המושלם לסוג הספורט אליו מיועד ומטרתם לשפר את התמיכה לכף הרגל, כמו גם את היציבה ולהציע שלל יתרונות שיסייעו בשמירה על בריאות כף הרגל בהתאם לסוג הספורט הנבחר.

נוחות בלתי מתפשרת

מלבד שלל מאפיינים מגוונים המאפשרים התאמה מלאה לכל סוג ספורט, מדרסים מותאמים גם באופן אישי לכף הרגל. ההתאמה מבוצעת על ידי מעבדה מיוחדת אשר עורכת אפיון מעמיק לכף הרגל בו במקום. כאמור מטרתם של המדרסים היא לחלוק בנטל ובעומס המוטל על הגוף, למנוע כאבים או התפתחות של עיוותים שונים ולספק טיפול מונע עבור שלל בעיות אשר יכולות להיגרם כתוצאה מעומס המוטל על כפות הרגליים.

גם לנשים כדאי ליהנות ממקסימום נוחות

יציבה לא נכונה ועומס על כפות הרגליים אשר עשוי להוביל לכאבים ולפגיעה בבריאות, אינו רק מנת חלקם של ספורטאים כי אם גם של נשים אשר הולכות על נעלי עקב. יש לציין כי ישנם מדרסים לנעלי עקב אשר יכולים לפתור את הבעיה ולתת לה מענה, במיוחד כאלו אשר מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית. מלבד מקסימום יציבות המדרס הנכון יכול למנוע גם בעיות שונות הנלוות לנעילת נעלי עקב לאורך השנים, לרבות הופעת עצם בולטת בכף הרגל ובכך להציע מענה מיטבי.

תחזוקה נכונה של כפות הרגליים

לצד שימוש במדרסים ותזונה טובה ונכונה, קיימת חשיבות רבה לתחזוקה נכונה של כפות הרגליים. שמירה על בריאות כף הרגל דורשת השקעת זמן ומאמץ, אוורור מקסימלי, מריחת טלק, שמירה על לחות והקפדה על טיפולי פדיקור סדירים אשר יעזרו לזהות בעיות טרם החרפתן ובכך לסייע לכם ליהנות מן הפתרון המתאים מבעוד מועד במקרה ומדובר בבעיה שעשויה להחמיר עם הזנחתה וככל שחולפות השנים.

5 טיפים לבריאות הרגל והתאוששות מאימון
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ