מדרסים לגיל השלישי – יתרונות

שתף כתבה:

נעלי ספורט לנשים

להיות סבא וסבתא זה כיף, אך לגיל השלישי יש גם קשיים, בעיקר פיזיים. בני גיל זה עלולים לחוות קושי בתנועה ובמיוחד כשמדובר בעלייה וירידה במדרגות. לצורך כך, עוצבו אביזרים שונים אשר יכולים לעזור להם בתנועה, כמו למשל מדרסים לרגליים שיקלו על הכאבים וישפרו את ההליכה.

מהם הקשיים איתם מתמודדים בני הגיל השלישי?

הזקנה היא חלק מגלגל החיים של כולנו וכמו חלק בחיים היא מביאה איתה קשיים המזוהים עם גיל זה. כחלק מתהליך ההזדקנות, גוף האדם מתחיל להאט את קצב חידוש התאים ובכך איברי הגוף נשחקים. הדבר גורם לכך שהגוף חלש יותר, עייף יותר וכן שתנועות הגוף הופכות מוגבלות. קושי בתנועה הוא אחד מסימני הזקנה הבולטים ביותר בקרב הגיל השלישי. הקושי בא לידי ביטוי בהליכה איטית ומוגבלת, קושי בישיבה ובקימה מישיבה, ובעיקר קושי בעליה וירידה של מדרגות. עליה במדרגות מצריכה מאמץ פיזי רב וגמישות מפרקית, כאשר לא כל בני הגיל השלישי מסוגלים למאמץ זה ואינם בעלי הגמישות הנדרשת. 

איך ניתן לסייע לקשישים בתנועה ובמדרגות?

כאמור, בני הגיל השלישי חווים קשיים בתנועה ובעיקר כשמדובר במדרגות. על מנת לסייע להם לנוע בחופשיות רבה יותר, פותחו עזרים לבני הגיל השלישי. מטרת עזרים אלה היא לאפשר נגישות מרבית עבור הקשישים כך שיוכלו להתנועע עם כמה שפחות מוגבלות. עזרים אלה יהיו למשל: מעלונים למדרגות, הליכונים, מקלות הליכה, מדרסים לגיל השלישי ועוד. עזרים אלה עוזרים למול קשיים רבים שחווים בני הגיל השלישי ומותאם במיוחד לבני קבוצת גיל זה. כך למשל פותח מעלון אשר יוכל לסייע לקשישים לעלות ולרדת במדרגות, וכן פותח הליכון אשר יוכל לעזור להם ללכת בצורה בטוחה לכל מקום.

מה היתרונות שבמדרסים?

מדרסים הם עזר נוסף ומיוחד אשר פותח גם לבני הגיל השלישי. מדובר בעזר המסייע גם לאלו אשר יש להם בעיות אורתופדיות ברגליים, אך פותחו כאלה ייחודיים עבור קבוצת גיל זו. זאת היות ובני הגיל השלישי חווים בעיות אורתופדיות וקשיים שאינם אופייניים לקבוצות אחרות באוכלוסייה, ולכן יש צורך בהתאמת המוצר במיוחד עבורם. 

מדרסים הם מעין סוליה המתלבשת בתוך הנעל, ומעוצבת במיוחד עבור בעיות המטופל ומה שנדרש עבור בריאותו. המדרסים מסייעים בהליכה נכונה, הפחתת כאבים ברגליים המופיעים במקרים מסוימים (כמו למשל כשיש פלטפוס), שמירה על היציבה, הזרמת דם לכפות הרגליים ועוד. כלל היתרונות של המדרסים פותחו על מנת לתת מענה לבעיות ולקשיים שיש לבני הגיל השלישי, ובאמצעות שיפור בעיות כפות הרגליים שלהם יוכלו המדרסים לסייע להם בתנועה ובעלייה במדרגות.

איך לבחור מדרסים?

המדרסים מותאמים באופן אישי עבור המטופל, היות ולכל מטופל בעיה רפואית משל עצמו וצורך אחר. יש ללכת לחנות מדרסים מקצועית עם המלצת אורתופד, והם יתאימו עבורכם את המדרסים המושלמים שיעזרו להקל עליכם.

מדרסים לגיל השלישי – יתרונות
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן הם פתרון פשוט ויעיל לבעיה שמציקה מאד לאנשים רבים ומגבילה אותם בהליכה – דורבן ברגל. מהו דורבן ברגל?תוכן עניינים1 מהו דורבן ברגל?2 מהם הגורמים לדורבן ברגל?3...

img

גרבי לחץ

מהן גרבי לחץ?תוכן עניינים1 מהן גרבי לחץ?2 איך פועלות גרבי לחץ?3 למי מיועדות גרבי לחץ?4 סוגים של גרבי לחץ5 איך גורבים גרבי לחץ?6 איך קונים גרבי לחץ? גרבי לחץ או גרביים אלסטיות...

img

גרביים אלסטיות

מהן גרביים אלסטיות?תוכן עניינים1 מהן גרביים אלסטיות?2 איך פועלות גרביים אלסטיות?3 למי מיועדות גרביים אלסטיות?4 סוגים של גרביים אלסטיות5 איך גורבים גרביים אלסטיות?6 איך...

תמיד זמינים בוואסאפ
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ