המדרסים שישנו לכם את החיים

שתף כתבה:

בין התופעות הנפוצות ביותר שיש כיום נמצא את כאבי גב, ואת כאבי הרגליים. פעמים רבות אנו לא מודעים לכך, שהכאבים נגרמים בין היתר בגלל יציבה לא נכונה ועומס רב המופעל על כפות הרגליים שלנו. אחד הפתרונות היעילים ביותר למצב זה הוא מדרסים.
מדרסים לכולם
בעבר השימוש במדרסים לא היה נפוץ, רק אנשים אשר ממש סבלו מכאבים קשים או ספורטאים השתמשו בהם. כיום תוכלו למצוא מדרסים לכל תחום, למשל: מדרסים לחיילים, לשחקני טניס, לילדים הסובלים מבעיות שונות אשר בעקבותיהן הם זקוקים למדרסים, לשחקני כדורגל, לשחקני כדורסל, תוכלו אף למצוא מדרסים המיועדים לנעלי עקב, מדרסים לסקי, לריצה ולרכיבה על אופניים. אין ספק כי התחום התרחב כדי לסייע לאנשים רבים עם הצרכים השונים שלהם כיום.

בעיות נפוצות בגינן נזדקק למדרסים

הבעיות הנפוצות ביותר כיום, המצריכות מדרסים הן: הלוגס ולגוס, דורבן בעקב, כף רגל סוכרתית, מורטון נויירומה, שין ספליט, קשת גבוהה, מטטרסלגיה וכאבים בגיד האכילס. נרחיב על כך מעט:

הלוקס ולגוס – זוהי עצם הבולטת החוצה ממש מתחת לבוהן כאשר גם הבוהן עצמה עקומה מעט, נגרמת עקב סיבות תורשתיות או סביבתיות בדר"כ לאחר גילאי ה-20 ומופיעה אצל נשים בעיקר. חוסר טיפול במצב עלול להחמיר אותו, לגרום לנפיחויות, מראה לא אסתטי וכאב רב.
דורבן בעקב – למעשה הדורבן הוא דלקת שמתפתחת אשר בעקבותיה נוצר כאב חד בעקב כף הרגל, הדבר עשוי לנבוע מעלייה במשקל, גיל, חוסר פעילות גופנית והוא יכול להתפתח ברגל אחת או בשתיהן.

כף רגל סוכרתית – מצב שבו חולה הסכרת אינו מרגיש כאב בהיווצרותם של פצעים הנגרמים לו כתוצאה מסיבוכי הסכרת השונים, אשר בעתיד עלולים להזדהם, לסכן את הרגל ואת חייו של החולה עצמו בשל פגיעה במנגנון הריפוי של הגוף.
מורטון נויירומה – תחושה של נימול או כאב עז כאילו דורכים על סכינים המתרחש בין האצבעות בכריות כף הרגל, הדבר יכול לנבוע ממאמץ. חדר כושר בבת ים הוא מקום שבו אנו מפעילים מאמץ רב על הגוף ותופעה זו עלולה להתרחש עקב אימון אינטנסיבי כמו תופעות אחרות המצוינות במאמר זה.
שין ספליט – פציעה המאפיינת ספורטאים, הפציעה נגרמת עקב עומסים רבים המופעלים על השרירים של עצם השוק.
קשת גבוהה – משפיעה בעיקר על התנועה שלנו, האופן שבו מתחלק עומס המשקל על החלק הקדמי והעקב בכף הרגל מייצרים כאבי גב ואף ברכיים לעיתים.
מטטרסלגיה – תופעה המתבטאת בכאבים של העצמות בכריות כף הרגל, כאשר היא גורמת לכאב במאמץ ולתחושת הקלה במנוחה.
גיד האכילס – אחראי על חיבור שרירי התאומים ועצם העקב והוא זה שלמעשה מסייע לנו בפעולות כמו: הליכה, ריצה, קפיצה וכדומה.
לסיכום,

ישנן בעיות רבות אשר עלולות לגרום לנו לכאבים רבים, הפתרון הפשוט הוא מדרסים אשר יוכלו להקל את חייכם לאין שעור.

המדרסים שישנו לכם את החיים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ