אביזרים אורטופדים

Fit Step Pro  משווקת מותגי אורטופדיה יוקרתיים, תומכים ועזרים אורטופדיים, מגני ברך וקרסול, חגורות גב, גרביים אלסטיות ועוד.

Fit Step Pro הינה המשווקת הבלעדית והנציגה הרשמית בישראל של מוצרי ה-Compression הגרמניים המובילים בעולם של חברת O-Motion המשמשים את בכירי הספורט המקצועני בעולם.
מעבר לאתר>>
Fit Step Pro הינה המשווקת הבלעדית והנציגה הרשמית בישראל של מוצרי הספורט האורטופדיים של Sporlastic גרמניה, הנחשבים למובילים בעולם בתחום אורטופדיית הספורט.
מעבר לאתר>>
Fit Step Pro הינה המשווקת הבלעדית והנציגה הרשמית בישראל של חברת Dynamics גרמניה, הנחשבים למובילים בעולם בתחום האורטופדיה השיקומית.
מעבר לאתר>>
Fit Step Pro הינה המשווקת והנציגה הרשמית בישראל של Fior & Gentz גרמניה המתמחה בהנעלה רפואית לבעיות אורטופדיות קשות ובעיות סכרת מסובכות.
מעבר לאתר>>
Fit Step Pro הינה הנציגה הרשמית בישראל של ענקית הגרביים הרפואיות הגרמנית OFA Bamberg, המובילה בעולם בתחום גרבי הלחץ הרפואיות.
מעבר לאתר>>
   Fit Step Pro הינה הנציגה הרשמית בישראל של מותג מדרסי הספורט הצרפתי SIDAS, המובילה בעולם בתחום מדרסי הסקי.
מעבר לאתר>>
   Fit Step Pro הינה הנציגה הרשמית בישראל של מותג מדרסי הספורט הצרפתי Schein,

מעבר לאתר>>

כמו כן, הרשת משווקת הנעלה מקצועית לספורטאים ממיטב היצרנים בעולם וכן הנעלה אורטופדית.

כל מי שזקוק לאביזרים אורטופדיים יודע כי אם הגוף שלו חשוב לו הוא לא יוכל להתפשר על אביזרים שאינם איכותיים. כדי שנוכל ללכת נכון או לרוץ נכון אנחנו חייבים לבחור במוצרים מתאימים. כך נוכל למנוע בעיות שונות שעלולות להיווצר כמו כאבי רגליים, בעיות שונות בגפיים וכדומה.

אביזרים אורטופדיים – שהם גם יפים

חשוב לדעת כי האביזרים האורטופדיים שיש לנו היום הם לא בהכרח מכוערים, לא מספיק מעוצבים או לא אסתטיים. כיום בזכות לטכנולוגיה המפותחת בכל תחום, ניתן למצוא מוצרי איכות בכל תחום האורתופדיה כאשר אלו גם שומרים על האיכות הגבוהה שלהם וגם על המראה העיצובי הנאה שלהם. כך למעשה אנחנו יכולים ליהנות גם מיופי וגם מאיכות ונוחות ללא כל פשרות.

אביזרים אורטופדיים – לכל הגוף

המוצר הפופולארי ביותר המככב בעולם האורתופדי הם ללא ספק המדרסים. המדרסים הם אלו שמייצבים את כל הגוף ומעניקים לו את התמיכה הדרושה לו. היציבה הנכונה חשובה מאוד לבריאות הגוף כאשר המדרסים מעניקים את האיזון הדרוש לגוף ומונעים בעיות שונות בכל חלקי הגוף החל מבעיות בגב ועד למחלות פנימיות.

חלק גדול מהבעיות ניתנות למניעה כאשר מתאימים מדרסים על פי המצב האישי וגם כאשר אנחנו כבר סובלים מבעיות בריאותיות שונות אנחנו יכולים לפתור אותם או לכל הפחות להקל עליהם בעזרת מדרסים מתאימים. מובן שהמדרסים חייבים להיות מיוצרים על ידי חברה איכותית בכדי שהם יועילו ויסייעו בפתרון הבעיה.

אביזרים אורטופדיים המציעים מענה לבעיות שונות

ישנם עוד הרבה מוצרים אורתופדיים שנועדו להעניק את התמיכה הטובה לחלקי הגוף השונים ובמיוחד כאשר הגוף זקוק לשיקום. ישנם אביזרים שונים המיועדים לברכיים, לקרסול, לגב, לכף היד, לצוואר, לבטן, למרפק ועוד. ישנם גם הכריות האורתופדיות, המדרסים האקולוגיים, עקבי סיליקון לספיגת עומסים, גרביים אלסטיות, אביזרים אורטופדיים המיועדים לילדים, פלסטרים ופדים מפרידי אצבעות ועוד מוצרים רבים.

כדי שכל אותם המוצרים אכן יועילו חשוב מאוד לבחור במוצרים איכותיים של חברה טובה המציעה את האביזרים המותאמים בדיוק על פי הצרכים המדויקים של הלקוח.

רק כאשר המוצר מותאם היטב ניתן יהיה להיעזר בו והוא יהיה נוח לשימוש.

רשת פיט סטפ פרו מציעה את כל הפתרונות האורתופדיים לכל בעיה. הניסיון הרב של הצוות המקצועי יעניקו לכם את הפתרונות המושלמים לכל בעיה.

אביזרים אורטופדים
Rate this post
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ