אורטופדיה – כל הסיבות והפתרונות

שתף כתבה:

מדרסים לכדורגל

אורטופדיה – כל הסיבות והפתרונות

אורטופדיה ,הינה אחד מן התחומים שמעסיקים אותנו במהלך היומיום גם כשאיננו מודעים לכך. לא מעט אנשים לוקים במחלות ובעיות שונות בתחום האורטופדיה, ובעיות אורטופדיות שונות יכולות להשפיע על מערכות הגוף השונות ולפגוע בתפקודנו השוטף, ומשום כך משפיעות גם על איכות  חייהם של הלוקים

באותן בעיות . מומחי רשת פיט סטפ פרו, רשת המכונים האורטופדיים המובילה בישראל, מספרים על הפתרונות שהאורטופדיים שישפרו את איכות חייכם ללא הכר.

יעילותם של אמצעי האורטופדיה

עם התפתחות הטכנולוגיה, הרפואה פיתחה ואימצה מספר פתרונות לבעיות האורטופדיות. בדרך כלל, לאנשים הסובלים מכאבים המענה הרפואי המקובל הוא מתן כדורים לשיכוך כאבים, אך בתחום של אורטופדיה ישנם פתרונות אחרים, יעילים הרבה יותר, עם פחות תופעות לוואי המתלוות למתן תרופות לאורך זמן.

יחד עם זאת, חשוב להקפיד על איכות המוצרים וכמו כן יש להקפיד על רכישת המוצרים במכונים המורשים והמוסמכים לכך, אשר מתמחים באורתופדיה.

אז איך הכל התחיל?

כשתחום האורטופדיה היה עדיין בחיתוליו, האורטופדים נהגו לטפל רק בילדים צעירים, אשר עצמותיהם עוד גמישות ונמצאות עדיין בתהליך גדילה. ומכאן גם נובע המקור והשורש למילה אורטופדיה. מקור המילה נובע מהשפה הלטינית: "אורתו" – ישר. "פדיה" – ילדים. הכוונה שתפקיד האורטופד היה ליישר את עצמותיהן של הילדים הצעירים. אך לאט לאט, עם התפתחות התחום, הורחבו תחומי עיסוקם של האורטופדים, והם החלו לטפל גם במבוגרים וגם בבעיות שונות מעבר לעיוות של העצמות וגדילה נכונה.

פתרונות לבעיות אורטופדיה 

תחום האורטופדיה, מדרסים אורטופדיים כאמור, התקדם בצעדי ענק בעשורים האחרונים וכיום ניתן למצוא אביזרים תומכים עבור רוב הבעיות האורטופדיות כך שניתן להימנע מניתוחים והליכים פולשניים ובין היתר ניתן גם להימנע ממתן תרופות כמעט לחלוטין. (מס' דוגמאות של אביזרי האורטופדיה המודרניים: משענות גב, מגני קרסול, מיישרי כתפיים, מדרסים, חגורת גב, חגורת שבר, כריות שינה ועוד) כמובן שמעבר לעזרת אביזרים אורטופדיים תומכים כדאי לבדוק את הגורמים לבעיות השונות, ולתקן או לרפא אותם, במידת האפשר.

אורתופד מומחה 

התחום של אורטופדיה נחשב לאחד מתחומי הרפואה המובילים בארץ, ואת ההכרה המקצועית מקבלים רק לאחר שבע שנות התמחות ארוכות. ודאו שאתם מתייעצים עם אורתופד מוסמך בעל רשיון לעסוק בתחום.

אורטופדיה – כל הסיבות והפתרונות
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ