הולכים על מדרסים

שתף כתבה:

מדרסים לכדורסל

הסיבה שרבים בוחרים להשתמש במדרסים היא היעילות והפשטות של השימוש בהם והתרומה הרבה שלהם ליציבת כפות הרגליים וליציבות הגוף כולו.

יציבת כף הרגל חשובה ביותר עבור מי שעוסק בספורט או מרבה בהליכה רגלית.

לשם סיוע ומתן יציבה נכונה לכף הרגל של כל אחד ואחת הומצאו מוצרים שונים כשהבולטים והמוצלחים ביניהם הם מדרסים.

צוות המומחים של רשת המרכז האורטופדי המוביל פיט סטפ פרו מספר על היעילות הגבוהה של השימוש במדרסים ועל אופן התאמת המדרסים לכף הרגל הייחודית של כל אחד ואחת.

מדרסים ליציבה נכונה

יציבת כף הרגל משפיעה, באופן ישיר ועקיף, על תהליכים רבים המתרחשים בגוף האדם.

ראשית, שימוש במדרסים מקבע את כף הרגל ושומר על יציבותה ובכך מקנה תמיכה לכל עמוד השדרה ומאפשר לגב להיות זקוף. שנית, יציבת הגוף קשורה באופן ישיר לאופן בו האדם נושם ואם היציבה אינה מאוזנת כך גם הנשימה מכיוון שנשימה היא אחד התהליכים החשובים והמרכזיים ביותר בגוף האדם ולכן השמירה על נשימה תקינה ומאוזנת היא בראש סדר העדיפויות.

גורם נוסף המושפע מן היציבה הוא העומס על השרירים השונים. שרירי הרגליים, הכתפיים, הגב והצוואר מושפעים באופן ישיר מיציבתו של הגוף. כפי שכבר ציינו, יציבת הגוף כולו מתחילה בכפות הרגליים ומכאן נובעת חשיבותם הרבה של מדרסים.

כאבים בתאומיםהתאמת מדרסים לכף הרגל

כיום, המודעות ליעילותם של מדרסים גוברת וניתן למצוא בכל בית עסק או חנות העוסקת בתחום האורטופדיה מכשיר הדמיה לכף הרגל, אשר באמצעותו אפשר לאתר את אופן יציבת כפות הרגליים, ולהמליץ על המדרסים המתאימים לפי הממצאים. לא כל אחד זקוק למדרסים אך מומלץ ביותר לבצע בדיקה על מנת למנוע נזקים אפשריים, ישירים ועקיפים, וכן תגובות שרשרת הנוצרות בגוף על ידי יציבה לא נכונה. הבדיקה להתאמת מדרסים נעשית לרוב ללא תשלום והיא נעשית באופן מהיר ויעיל.

באמצעות ביצוע הבדיקה ניתן לאתר את הצורך במדרסים ולהימנע מבעיות עתידיות רבות. מדרסים מהווים פתרון יעיל ופשוט למגוון בעיות ויש להתאים אותם לכף הרגל בקפידה ובמיומנות הנדרשת. מיותר לציין כי כאשר מדובר בבריאות שלך, אין מקום לפשרות וההמלצה הגורפת היא לפנות למומחים בתחום ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר.

הולכים על מדרסים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ