מדרסים אורטופדיים לספורטאים

שתף כתבה:

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע

הליכה, ריצה וכל פעילות ספורטיבית אחרת מאתגרת את כפות הרגליים שלכם. למעשה גם אם לא מדובר בפעילות ספורטיבית מוגדרת, כי אם בפעולות יום יום פשוטות – חשוב כי הרגל תקבל את התמיכה המתאימה לה.

וזאת כדי לאפשר לה לבצע את הפעולות הנדרשות בנוחות מקסימלית. לא פלא שאחוזים ניכרים מקרב האוכלוסייה בוחרים להתאים לעצמם מדרסים אורטופדיים. הללו מאפשרים להם לבצע את הפעילויות הרצויות להם בנוחות מקסימלית על הרגליים ועל היציבה שלנו.

הרגליים נושאות את כל משקל הגוף. היות שכך הן חייבות לקבל את התמיכה המתאימה. במיוחד כאשר נוצר חוסר איזון כלשהו ברגל, והאדם אינו מבצע בצורה נכונה את הפעולה. לדוגמה כאשר האדם סובל מתופעה כמו פלטפוס, דורבן ובעיות נוספות.

כל עיוות באיזון כף הרגל משפיע על הגוף כולו. פעמים תשפיע התופעה על המבנה של הגוף, ופעמים אף על מערכות פנימיות. אך יש דרך לעצור את ההשלכות ולמזער את הנזק, וזאת באמצעות מדרסים אורטופדיים.

כיצד מועילים מדרסים אורטופדיים ?

המדרס האורטופדי מספק לרגל את התמיכה הנדרשת בצורה כזו שהבעיה כמו מוסתרת מהגוף. כלומר, הגוף אינו מקבל שדר על הבעיה הקיימת, ולכן לא מתפתחות תופעות נוספות שנגזרות מהתופעה הקיימת בכף הרגל. כלומר, המדרס מספק לרגל את התמיכה הנדרשת בהתאמה מדויקת לצורך, ובכך נמנעת תגובת שרשרת מזיקה לגוף כולו.

על סוד הההתאמה המדויקת

על מנת שהמדרס אכן יביא עמו את התועלת הרצויה, חובה כי הוא יתאים בצורה מדויקת לכף הרגל של האדם. חשוב לבחור מדרס מתאים שמיוצר על פי מבנה הרגל של האדם שעתיד להשתמש בו, תוך שימת לב לפרטי הבעיה ולאופי השימוש של האדם. כלומר, בוחנים את השימוש העתידי ואת הרגלי החיים של האדם, ובהתאם לכך מתאימים לו את המדרסים המועילים והטובים.

פיט סטפ פרו – המקום שלכם למדרסים

מעוניינים להזמין מדרסים אורטופדיים? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את המרכז האורתופדי שלנו. אצלנו מייצרים מוצרים מתקדמים באיכות מעולה. הלקוחות שלנו מעידים על שיפור ניכר ועל תועלת עצומה בשימוש עם המדרסים. גם אתם יכולים לשפר את איכות החיים שלכם עם מדרס איכותי ומתאים!

מדרסים אורטופדיים לספורטאים
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ