מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

שתף כתבה:

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר

אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק

הזה, או ליתר דיוק זוג האיברים הזה? מדובר בכפות הרגליים כמובן. ומכיוון שכך, חשוב שנדאג ליציבה נכונה ואם אנו מרגישים אי נוחות או כאבים, אסור להסס. באמצעות מדרסים אורטופדיים אומרים שלום לכאבים ולחוסר הנוחות בכפות הרגליים.

במרכז האורתופדי פיט סטפ פרו יוכלו לתאים עבורכם את כל סוגי המדרסים, בהתאם למבנה כף הרגל שלכם, בתאם לרמת הפעילות שלכם, לרבות מדרסים לספורטאים מקצועיים. סובלים מכאבי צוואר או גב? סובלים מכאבי ברכיים? מדרסים יוכלו לסייע גם בכך, ממש כפי שיוכלו למנוע את הופעתם של הכאבים מלכתחילה.

מדרסים אורטופדיים ומבנה כף הרגל

מדרסים פשוטים, כלומר כאלה שאינם מותאמים באופן אישי, עשויים להיות בלתי יעילים. למעשה, הם אפילו עשויים לגרום ליותר נזק מתועלת. שלא כמו מדרסים פשוטים, שאינם מותאמים לרגלו של המשתמש מדרס אורתופדי זה משהו אחר לגמרי. זאת מכיוון שהוא מותאם באופן מדויק לכף הרגל, כך שיתקבל מדרך נוח, יציב ואפקטיבי.

על ידי מדרסים אורטופדיים יוצרים מנגנון פיצוי באותם האזורים בכף הרגל שאינם נתמכים כהלכה. זה יכול להיות קשת גבוה וזה יכול להיות גם פלטפוס. לפעמים המדרס נועד לסייע כאשר קיימת הטייה של הרגל לאחד הצדדים או כאשר העקב איננו יציב. היציבה הנכונה יוצרת חלוקת משקל טובה יותר ושומרת מפני נזקים לגב, למפרקי הברכיים ולקרסוליים.

מהי התאמה אישית ?

כדאי להבין מהי בעצם התאמה אישית של מדרס אורתופדי. כיצד יודעים לייצר מדרס אישי, לפי מידה? ניתן לעשות זאת באופן הבא. כל נבדק משאיר טביעת כף רגל על חומר רך, ובאמצעות יציקה מיצרים את המדרס. ביצירת מדרסים אורטופדיים עשויים להשתמש במידת מחשב וכן נדרשת בדיקה ידנית ובדיקה של האופן בו הנבדק עומד, רוכן או נוטה לצדדים. המדרס ייוצר על פי מבנה האצבעות, כריות כף הרגל, גובה הקשתות (אורכית ורוחבית). לאחר מסירת המדרס ושימוש של כשבוע עד שבועיים, ניתן לבצע תיקונים קלים במידת הצורך כדי שהתמיכה תהיה מושלמת לחלוטין.

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים
4.7 (94.29%) 7 votes

מאמרים מומלצים

img

כאבים בכפות הרגליים אצל ילדים

כאשר ילד מתלונן על כאב רגליים, יש להתייחס לתלונה שלו. אז נכון שלא צריך לרוץ מיד אל אורטופד. ייתכן מאוד ומדובר בכאבי גדילה וזהו כאב טבעי ונורמלי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר. אך...

img

6 טיפים לישיבה נכונה

כל מי שהעבודה שלו מחייבת אותו לשבת משך שעות ארוכות בכל יום, מכיר כנראה את התופעה של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים באזור עצם הזנב וכאבים באזור הכתפיים. במיוחד נכון הדבר עבור...

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ