מדרסים לספורטאים לתמיכה ולמניעת פציעות

שתף כתבה:

בואו לשפר את איכות החיים בעזרת התאמת מדרסים לספורטים בהתאמה אישית

ספורטאים הינם אנשים פעילים במיוחד. הם נחשבים לאנשים בריאים והם בדרך כלל מודעים יותר לתזונה בריאה ולסגנון חיים בריא יותר. יחד עם זאת, ספורטאים עשויים להיות גם יותר מועדים לפציעה בשל פעילות אינטנסיבית. כיצד ניתן למנוע זאת ? קודם כל, חשוב שלא להעמיס באימונים יתר על המידה.

בנוסף, חשוב להיעזר באביזרים כגון מדרסים לספורטאים. המדרסים מעניקים תמיכה לכף הרגל ומשם – לגוף כולו. באמצעות מדרסים שמייצבים את הגוף ניתן למנוע פציעות ונזקים ולא רק לכפות הרגליים. כך ניתן למנוע נזק וכאבים גם לברכיים ולגב.

מדרסים לספורטאים – מהו הספורט שלך ?

לא ניתן לדבר על מדרס לספורטאים בלי להזכיר כי ישנם סוגי ספורט מגוונים ולא כל מדרס יתאים לכל ספורט וספורט. ישנם מדרסים לספורטאים שיתאימו במיוחד לרוכבי אופניים. ישנם אחרים, שיתאימו יותר לשחקני כדורסל או כדורעף. יש מדרסים שיתאימו לעוסקים בריצה למרחקים ארוכים וכן הלאה. אך כמובן שלא רק אופי הפעילות הספורטיבית חשובה. חשוב לא פחות – להתייחס למבנה כף הרגל.

אף כי ישנם מדרסים שהם מוצרי מדף, למרבית הספורטאים פתרון כזה יהיה לקוי. זהו פתרון זול, אומנם, אך התאמתו החלקית עשויה להתברר כצרה צרורה. עבור ספורטאי רציני, שעוסק בספורט כמה פעמים בשבוע, חשוב במיוחד לבחור במדרס לפי מידה. זהו מדרס בהתאמה אישית המיוצר במיוחד לפי מבנה כף הרגל ובהתאם לאופי היציבה במנוחה ובתנועה.

מדרסים באמצעות הדמיית מחשב

כיצד ניתן לייצר מדרס איכותי לספורטאים ? יש כמה שיטות, כאשר השיטה הוותיקה יותר מתבססת על יצירת הטבעה של כף הרגל במשטח ספוג רך (לצורך יציקת המדרס). שיטה אחרת, מתקדמת יותר, מבוססת על שימוש בתחבושות גבס ליצירת התאמה אופטימלית. מטבע הדברים, השיטה המתקדמת של ימינו מאפשרת גם יצור לאחר הדמיית מחשב.

בהם בדיוק מדרסים לספורטאים בהדמיית מחשב ? מדובר בהדמיה המבוססת של גלאים, סנסורים, שמודדים את הדרך שבה דורך הנבדק על רגליו תוך התייחסות למבנה כף הרגל. במרכז האורתופדי סטפ פיט פרו ניתן למצוא את כל סוגי המדרסים, לרבות מוצרי מדף ופתרונות בהתאמה אישית מדויקת.

מדרסים לספורטאים לתמיכה ולמניעת פציעות
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מדרסים אורטופדיים לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבים

מדרסים אורטופדיים ליצירת איכות חיים טובה יותר אין זה משנה מהו הגובה שלנו או מהו המשקל שלנו, תמיד יהיה חלק אחד בגופנו שהוא התומך בכל הגוף כולו. מהו החלק הזה, או ליתר דיוק...

img

החשיבות של מדרסים לספורטאים – לעשות ספורט בלי לפגוע בגוף

ספורטאים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות יציבה כאלו או אחרות, מדובר בבעיות אשר יכולות לגרום לפציעות מורכבות, כאבי גב, בעיות כרוניות ואפילו מחלות פנימיות. על מנת למנוע את...

img

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצעתוכן עניינים1 מדרסים אורטופדיים לספורטאים – לשחק ברמה הגבוהה ביותר ולא להפצע2 כיצד מועילים מדרסים...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

כל הזכויות שמורות  © 2018

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ