מדרסים לספורטאים לתמיכה ולמניעת פציעות

שתף כתבה:

בואו לשפר את איכות החיים בעזרת התאמת מדרסים לספורטים בהתאמה אישית

ספורטאים הינם אנשים פעילים במיוחד. הם נחשבים לאנשים בריאים והם בדרך כלל מודעים יותר לתזונה בריאה ולסגנון חיים בריא יותר. יחד עם זאת, ספורטאים עשויים להיות גם יותר מועדים לפציעה בשל פעילות אינטנסיבית. כיצד ניתן למנוע זאת ? קודם כל, חשוב שלא להעמיס באימונים יתר על המידה.

בנוסף, חשוב להיעזר באביזרים כגון מדרסים לספורטאים. המדרסים מעניקים תמיכה לכף הרגל ומשם – לגוף כולו. באמצעות מדרסים שמייצבים את הגוף ניתן למנוע פציעות ונזקים ולא רק לכפות הרגליים. כך ניתן למנוע נזק וכאבים גם לברכיים ולגב.

מדרסים לספורטאים – מהו הספורט שלך ?

לא ניתן לדבר על מדרס לספורטאים בלי להזכיר כי ישנם סוגי ספורט מגוונים ולא כל מדרס יתאים לכל ספורט וספורט. ישנם מדרסים לספורטאים שיתאימו במיוחד לרוכבי אופניים. ישנם אחרים, שיתאימו יותר לשחקני כדורסל או כדורעף. יש מדרסים שיתאימו לעוסקים בריצה למרחקים ארוכים וכן הלאה. אך כמובן שלא רק אופי הפעילות הספורטיבית חשובה. חשוב לא פחות – להתייחס למבנה כף הרגל.

אף כי ישנם מדרסים שהם מוצרי מדף, למרבית הספורטאים פתרון כזה יהיה לקוי. זהו פתרון זול, אומנם, אך התאמתו החלקית עשויה להתברר כצרה צרורה. עבור ספורטאי רציני, שעוסק בספורט כמה פעמים בשבוע, חשוב במיוחד לבחור במדרס לפי מידה. זהו מדרס בהתאמה אישית המיוצר במיוחד לפי מבנה כף הרגל ובהתאם לאופי היציבה במנוחה ובתנועה.

מדרסים באמצעות הדמיית מחשב

כיצד ניתן לייצר מדרס איכותי לספורטאים ? יש כמה שיטות, כאשר השיטה הוותיקה יותר מתבססת על יצירת הטבעה של כף הרגל במשטח ספוג רך (לצורך יציקת המדרס). שיטה אחרת, מתקדמת יותר, מבוססת על שימוש בתחבושות גבס ליצירת התאמה אופטימלית. מטבע הדברים, השיטה המתקדמת של ימינו מאפשרת גם יצור לאחר הדמיית מחשב.

בהם בדיוק מדרסים לספורטאים בהדמיית מחשב ? מדובר בהדמיה המבוססת של גלאים, סנסורים, שמודדים את הדרך שבה דורך הנבדק על רגליו תוך התייחסות למבנה כף הרגל. במרכז האורתופדי סטפ פיט פרו ניתן למצוא את כל סוגי המדרסים, לרבות מוצרי מדף ופתרונות בהתאמה אישית מדויקת.

מדרסים לספורטאים לתמיכה ולמניעת פציעות
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ