מדרסים אורטופדיים – לא מה שחשבתם

שתף כתבה:

בואו לשפר את איכות החיים עם מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

אם גם אתם חשבתם שמדרסים אורטופדיים מיועדים לספורטאים ולחיילים בלבד היכונו להפתעות. למעשה, לכולנו שתי רגליים שאמורות לשאת את כל משקל הגוף ולשמור על איזון ושיווי משקל, כך שכל בעיה בכף הרגל משפיעה על הגוף כולו.

אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לדעת איך מדרסים יכולים לעזור גם לכם, גם אם אתם לא ספורטאים וגם אם את השירות הצבאי שלכם סיימתם מזמן.

מדרסים אורטופדים – לחסל את הבעיות הרפואיות שהן קטנות

מדרסים אורטופדיים מאפשרים לחסל בעיות רפואיות כשהן קטנות, כלומר לפני שהן גורמות לבעיות רפואיות אחרות וזאת מסיבה אחת – בעיות בכף הרגל משפיעות בצורה ישירה על מערכות גופניות אחרות.

למעשה, כל בעיה בכף הרגל יכולה לגרום לשרשרת של בעיות וזה לא הכל – לרוב בעיות בכף הרגל הן סימפטום של בעיות רפואיות אחרות כך שאתם מרויחים פעמיים: גם פותרים בעיה רפואית שהתבטאה בכף הרגל וגם מונעים את השפעתה על מערכות אחרות. או במילים אחרות: קוטעים את שרשרת החולי בעודה בתחילתה.

למה בכלל צריך מדרסים ?

מדרסים מספקים תמיכה לכף הרגל וחובה להתאימם באופן מדויק לכף הרגל מסיבה אחת – לכל אדם מבנה כף רגל שונה ואורח חיים שונה, למשל ספורטאים וחיילים נדרשים למדרסים עם בולמי זעזועים.

ההתאמה האישית של המדרסים תאפשר לכל אדם לצעוד בצורה נכונה, לייצב את כף הרגל בתנוחה המדויקת והנכונה לו וזאת במטרה אחת – לחלק את משקל הגוף במידה שווה בין שתי כפות הרגליים מבלי ליצור עומס מיותר, לספק לרגל את התמיכה בנקודות הנחוצות ולתרום לבריאות כף הרגל בפרט והגוף בכלל.

אז למי פונים ?

אם גם אתם מעוניינים במדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית אנחנו ממליצים לפנות למומחים – רשת האורטופדיה Fit Step Pro  שהיא הרשת הגדולה בישראל שפרוסה מבאר שבע ועד צפת.

הרשת פועלת ברציפות משנת 1956 ומספקת מדרסים לקופות החולים, לחברות הביטוח, למועדוני ספורט גדולים והיא כוללת סניפים גם בארצות הברית. מכיוון שמדובר בענייני בריאות אנחנו ממליצים לא להתפשר ולצלצל0508090555  כדי להשיג יציבות ואיזון. אנחנו בטוחים שהגוף שלכם יגיד לכם תודה.

מדרסים אורטופדיים – לא מה שחשבתם
Rate this post

מאמרים מומלצים

img

מרגישים אי נוחות ברגליים במהלך הליכה, מה צריך לבדוק

החלטתם לעשות הליכה? בהחלט מדובר בהחלטה מבורכת אשר יכולה להטיב אתכם לקראת ההמשך. אך מה קורה כאשר אתם מגלים כי במהלך ההליכה אתם חווים אי נוחות ברגליים? המחשבה הראשונה שלכם...

img

מדרסים, מאיזה גיל מומלץ להתחיל

מי באמת צריך לרכוש מדרסים? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. כמובן שבכל פעם תמצאו תשובה שונה, הרי לכל אחד יש את האינטרס שלו לתת לכם את התשובה...

img

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם!

סובלים מכאבים בכף הרגל הקדמית? כך תתגברו עליהם! כף הרגל היא איבר מיוחד במינו והיא בעצם מה שנושא על עצמו את משקל הגוף לאורך כל היום. ללא קשר לגובה או למשקל – כל המשא הזה נשען...
?יש שאלות

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ